فینال IPL 2023، روز رزرو: گزارش ساعتی آب و هوای GT در مقابل CSK Decider

شانزدهمین دوره لیگ برتر هند روز یکشنبه نتوانست یک برنده را برای خود رقم بزند، زیرا باران بیش از حد مانع از پرتاب یک توپ در مسابقه چنای سوپر کینگز و گجرات تایتان در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد شد. این مسابقه به روز رزرو (دوشنبه) موکول شد و مقامات و هواداران امیدوار بودند که یک مسابقه کامل 40 اور ممکن شود. پس از اینکه باران مانع از پخش یک توپ در روز یکشنبه شد، هواداران به پیش بینی آب و هوا در روز دوشنبه در Motera، گجرات توجه کردند.

به سادگی بدترین منظره ای از این نیست که بازی کریکتینگ به دلیل باران به حالت تعلیق درآمده است. خوشبختانه، یک روز رزرو برای فینال IPL 2023 وجود داشت.

تا آنجا که پیش‌بینی می‌شود، یک مسابقه کامل 40 اور در روز دوشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد کاملا محتمل به نظر می‌رسد. Accuweather نشان می دهد که آسمان در طول روز عمدتاً صاف خواهد ماند و تنها 3 درصد احتمال بارش در شب وجود دارد.

6rf9kp1

حتی اگر به پیش بینی ساعتی آب و هوا نگاه شود، احتمال بارش باران ناچیز است. اگرچه احتمال بارندگی اندکی در طول روز وجود دارد، اما در زمان بازی، آسمان عمدتا صاف است.

emp4p8ao

IPL تایید کرده است که هوادارانی که برای بازی روز یکشنبه حاضر شده بودند می توانند روز دوشنبه نیز با همین بلیط ها در بازی حضور پیدا کنند.

“#فینال #TATAIPL 2023 به روز رزرو در 29 مه – ساعت 7:30 عصر IST در استادیوم نارندرا مودی احمدآباد منتقل شد. بلیط های فیزیکی امروز فردا معتبر خواهند بود. از شما می خواهیم بلیت ها را ایمن نگه دارید. و دست نخورده،” IPL در توییتر خود نوشت.

این اولین بار در تاریخ IPL است که یک مسابقه سران به روز ذخیره منتقل می شود. تعویق این دیدار برای بسیاری از هواداران هیجان زده حاضر در ورزشگاه و همچنین کسانی که در خانه های خود منتظر درگیری قله بودند، شوکه کننده بود. حدود ساعت 11 شب IPL اعلام رسمی کرد و به بسیاری از گمانه زنی ها پایان داد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله