“فقط رشید آمد…”: واکنش هاردیک پاندیا پس از شکست تایتان های گجرات به سرخپوستان بمبئی

هاردیک پاندیا، کاپیتان تیم گجرات تایتانز، پس از باخت 27 ران تیمش مقابل هندیز بمبئی (MI) در لیگ برتر هند (IPL)، گفت که احساس می‌کردم که فقط رشید خان از گروه آنها برای بازی حاضر شده است و بولینگ آن‌ها بی‌معنا است. ضربه شجاعانه رشید خان 79 (32) کافی نبود زیرا سرخپوستان بمبئی در روز جمعه در ورزشگاه وانکهد در بمبئی ماهاراشترا در مقابل گجرات تایتانز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به پیروزی 27 ران دست یافتند.

“احساس می‌کردم که از تیم ما فقط او (رشید) ظاهر شد. نحوه ضربه زدن او، نحوه توپ زدن او فوق‌العاده بود. نباید زیاد تلاش کنید (بعد از این نتیجه). به عنوان یک گروه، ما آنجا نبودیم. بولینگ همچنین ما خیلی صاف بودیم. برنامه های مشخصی نداشتیم یا اجرا نمی کردیم. ویکت خیلی صاف بود اما احساس کردم که ما 25 ران اضافی دادیم. به اندازه کافی در مورد او (سوریا) صحبت کرده ام. یکی از بهترین باتیرها در کریکت T20. دیدید اگر برنامه های خود را اجرا نکنید چه اتفاقی می افتد. برای من بسیار مهم است که شما به عنوان یک توپ انداز کاملاً واضح باشید. من فقط می توانم زمین ها را تنظیم کنم. ما کم اجرا و قلب زیادی داشتیم. این به قیمت بازی برای ما تمام شد. شدت بازی هاردیک در ارائه پس از بازی گفت.

MI که توسط GT برای اولین بار در بات قرار گرفت، در 20 اور خود امتیاز 218/5 را روی تخته قرار داد. بازکننده‌ها ایشان کیشان (31 توپ از 20 توپ) و کاپیتان روهیت شارما (29 توپ از 18 توپ) شروعی سریع با یک پایه باز کردن سریع 61 دویدن داشتند.

با این حال، رشید خان بازکننده ها و نهال وادهرا (15) را حذف کرد تا MI را به 88/3 کاهش دهد. از آنجا، این یک «نمایش سوریاکوکار یاداو» بود. او با ویشنو وینود (30 توپ از 20 توپ) یک جایگاه 65 دونده برای ویکت چهارم قرار داد. سوریاکومار در نهایت اولین بار در قرن IPL خود را به ثمر رساند، ضربه ای 103* در 49 توپ با 11 توپ چهار و شش شش.

رشید خان (4/30) منتخب بولرهای GT بود. موهیت شارما یک ویکت نیز گرفت.

با تعقیب 219، GT از همان ابتدا ویکت های خود را از دست داد. آنها با وجود 29 ران از ویجی شانکار به 55/5 کاهش یافتند. اما مشارکت 45 دونی بین دیوید میلر (41 در 26 توپ) و راهول تواتیا (14 در 13 توپ) به GT کمک کرد تا به سه رقم برسد.

پس از برکناری آنها، این رشیدخان بود که مبارزه را ادامه داد. حتی اگر طرف به بیرون از مسابقه نگاه می کرد، شش های او به کاهش حاشیه کمک کردند و اجازه ندادند که نرخ خالص بازی تیمش ضربه بخورد.

این بازیکن همه کاره افغان تنها در 32 توپ، 79* را که شامل سه توپ چهار و 10 شش بود، زد. او با آلزاری جوزف (7*) در 88 دوش جایگاه نهم را برای ویکت گذاشت تا GT را در 20 اوور خود به 191/8 برساند. MI این مسابقه را با 27 ران برد.

آکاش مدهوال (3/31) منتخب بولرهای MI بود. پیوش چاولا (2/36) نیز به روند چشمگیر خود در IPL 2023 ادامه داد. جیسون بهرندورف نیز ویکت گرفت.

سوریاکومار جایزه “مرد مسابقه” را برای قرن پیروزی خود در مسابقه دریافت کرد.

MI با این برد با هفت برد و پنج باخت در رده سوم جدول امتیازی قرار دارد. آنها در مجموع 12 امتیاز دارند. GT با هشت برد و چهار باخت همچنان در صدر است. آنها در مجموع 16 امتیاز دارند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله