“فشار روی MS Dhoni بسیار زیاد است”: آفریقای جنوبی در مورد آنچه کاپیتان CSK در IPL 2023 انجام می دهد عالی است

چنای سوپر کینگز با کسب پیروزی 27 ران مقابل دهلی کپیتالز در استادیوم چپاوک در چنای، گام دیگری به سوی استحکام بخشیدن به پلی آف در IPL 2023 برداشته است. ضربات متوازن CSK باعث شد که آنها 167 دوش با شش بازیکن 20 یا بیشتر، از جمله 20 تاول از MS Dhoni (9b، 1×4، 2×6) به دست آورند. Ruturaj Gaikwad، Ajinkya Rahane، Shivam Dube، Ambati Rayudu، و Ravindra Jadeja به Dhoni در این باشگاه 20 ران پیوستند که 25 ران دوب بیشترین دو را داشت (12b، 3×6). دهلی شروع ضعیفی داشت و رتبه 3 خود را تنها با 25 دویدن در کشتی از دست داد. Rilee Rossouw 35 دوش انعطاف پذیر (37b، 2×4، 1×6) انجام داد اما به سادگی نتوانست به اندازه کافی سریع به هدف برسد.

Dhoni در Chepauk با استقبال پر سر و صدای هواداران CSK وارد زمین شد، جایی که او 20 دوش را تنها در 9 توپ انجام داد. گریم اسمیت، کارشناس JioCinema IPL، فشار فوق‌العاده‌ای را که دونی تحت آن بازی می‌کند، تشخیص داد، “فشار روی او هر بار که به خفاش می‌رود بسیار زیاد است. هر بار که اعتصاب می‌کند غرش می‌آید، و جمعیت دیوانه می‌شوند. تماشای آن در این فصل باورنکردنی است. ، او دوباره بهترین های خود را پیدا کرده است. خلیل واقعاً خوب بولینگ می کرد تا زمانی که در برابر ام اس، یک جورهایی نمایشنامه را خواند و او را تحت فشار قرار داد. یک بار که آن یکی را به زمین زد، شما فقط می توانید خلیل را ببینید، او ندید. فکر کن او کارش را انجام دهد. این او را تحت فشار قرار داد. 20 امتیاز از 9، نرخ ضربه بیش از 220، فقط انگیزه ای که او و Jadeja به آن اینینگ دادند، که در مجموع 160 فشار ایجاد شد.”

این برد به چنای این امکان را می دهد که تعداد بردهای خود را در این فصل به 7 برساند و تنها با یک امتیاز از قهرمان فعلی و صدر جدول گجرات تایتانز عقب باشد. پارتیو پاتل، کارشناس JioCinema IPL بیان کرد که CSK می تواند چه هدفی را برای تثبیت صلاحیت خود داشته باشد، “ما بحث کرده بودیم که یک برد امروز تقریباً جواز حضور در پلی آف را تضمین می کند و آنها می توانند روی تلاش برای پایان دادن به یک یا دو بازی تمرکز کنند. پایان یک یا دو، تضمین می کند که آنها یک مسابقه در چنای برگزار می کنند، بنابراین می توانیم یک بار دیگر شاهد بازی چنای در فینال باشیم. ما می دانیم که آنها در اینجا چگونه بازی کرده اند. به ضربات امشب آنها نگاه کنید، شیوام دوبی با 25 ران پیشتازی همه گلزنان را به دست آورد، با بقیه گلزنان حدود 20 به 22 و ما هنوز در مجموع 167 ران را دیدیم. روشی که آنها به میدان رفتند، به نظر می رسد همه چیز خوب پیش می رود. به همین دلیل است که تیم می تواند اول یا دوم شود.

پایتخت دهلی با تنها 4 برد در 11 بازی در آخرین جدول جدول IPL قرار دارد و اساساً شانس خود را برای صعود به پایان می رساند. گرچه هنوز ممکن است، اما گریم اسمیت معتقد است که فصل آنها به پایان رسیده است، “من فکر می کنم که آنها رفته اند. به عنوان یک تیم، آنها کمی شتاب داشتند، آنها باید به پیروزی ادامه می دادند تا شانس داشته باشند. فکر می‌کنم تیم‌های زیادی هستند که فرصت دارند به 16 امتیاز برسند، بنابراین فکر می‌کنم دهلی در این تورنمنت در مشکل بزرگی قرار دارد که برای آنها کمپین بسیار ناامیدکننده بوده است.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله