فرم روهیت شارما، نگرانی بولینگ مرگ برای سرخپوستان بمبئی قبل از IPL Tie در مقابل RCB

با تشدید رقابت برای پلی آف، فرم کاپیتان روهیت شارما با خفاش و بولینگ در اورهای مرگ، نگرانی بزرگی برای سرخپوستان میزبان بمبئی خواهد بود که در روز سه‌شنبه در بمبئی با رویال چلنجرز بنگلور دیدار می‌کنند. با 184 دوش در 10 مسابقه با میانگین فراموش نشدنی 18.39 و نیم قرن انفرادی، شارما دومین فصل ضعیف متوالی را با خفاش تحمل می کند. برای صعود سرخپوستان بمبئی که در رده ششم قرار دارند در جدول امتیازات، ضروری است که بهترین ضربات آنها در ترکیب بازی کند.

نقش شارما در این IPL شروع سریع در اوج بوده است، و گاهی اوقات او موفقیت هایی نیز داشته است، اما ثبات باعث شده است که ضربات بازوی راست که اخراج زودهنگام در تعقیب و گریزهای بزرگ فقط فشار را بر روی خط نسبتا جدید ضربات وارد کند، کنار گذاشته است. -up که خوشبختانه از نظر MI هم ارائه شده است.

مارک بوچر سرمربی هندی‌های بمبئی چند بازی پیش اعتراف کرد که اگر هر ضربه‌ای برای جستجوی دویدن‌ها تلاش کند، ثبات ممکن است به خطر بیفتد، اما برای شارما، یکی از بالاترین دونده‌ها در IPL، این در حال تبدیل شدن به یک الگو است. .

در IPL سال گذشته، که همچنین از نظر عملکرد ضعیف ترین MI بود، زیرا آنها در پایان به پایان رسیدند، شارما میانگین کمی بیش از 19 را به دست آورد و در 14 مسابقه 268 ران به ثمر رساند.

با این حال، در حالی که شارما در صدر قرار نمی گیرد، MI افرادی مانند ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو و کامرون گرین را در وسط قرار داده است، در حالی که تیلاک وارما و تیم دیوید نیز در اواخر این ترتیب به عنوان تمام کننده ها موفق شده اند.

پست های جدید  با توضیح تکنیک Virat Kohli، MS Dhoni مربی در اتاق رختکن CSK شد. تماشا کردن

MI سعی کرد با فرستادن او به شماره 3 در آخرین بازی خود مقابل چنای سوپر کینگز، فشار را از روی شارما بردارد، اما این حرکتی بود که برای هیچ یک از طرفین درگیر کار نکرد. شارما دومین اردک متوالی و چهارمین امتیاز تک رقمی خود را در یورتمه سواری تحمل کرد در حالی که گرین که در غیر این صورت شلیک می کرد در شکاف افتتاحیه به عدد شش سقوط کرد.

MI تنها توانست امتیاز ضعیف 139/8 را در زمین خانگی CSK به ثبت برساند و برای اولین بار در 13 سال گذشته یک بازی خارج از خانه را به رقبای سرسخت خود باخت.

در همان زمان، سرخپوستان بمبئی نیز نگران مرگ خود نسبت به بولینگ خواهند بود، زیرا در اولین بازی بولینگ، چهار مجموع متوالی بیش از 200 گل دریافت کردند، که دو مورد از آنها روی عرشه‌های مسطح در ورزشگاه Wankhede ثبت شد.

از سوی دیگر، RCB امیدوار است که ترویکای ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس و گلن ماکسول در صدر قرار گیرد، زیرا هر زمان که آنها به طور جمعی این کار را انجام داده اند، تیم عمدتاً در سمت راست نتایج قرار گرفته است.

ماهیپال لومرور در برابر دهلی کپیتالز با کیفیت 54 به ثمر رساند، اما ضربه او کافی نبود زیرا RCB متحمل شکست شوکه شد، که آنها را با 5 برد و همین تعداد شکست در 10 مسابقه در رده پنجم جدول امتیازی نگه داشت.

با 511 دوش، دو پلسیس تنها ضربه‌ای در این فصل است که از مرز 500 دویدن عبور کرده است و RCB امیدوار است که کاپیتان آنها با سایرین در یدک‌کش به مجموع بزرگی برسد، اگر آنها اول ضربه بزنند.

پست های جدید  "از آن لذت می برم...": پاسخ مستقیم نوین الحق به طعنه های طرفداران در طول IPL 2023

اما باید دید که آیا RCB به غیر از سه بزرگ، که تا کنون در IPL کارهای سنگین را انجام داده‌اند، تعداد بیشتری در قفسه ضربه‌زنی خود دارند یا خیر. دینش کارتیک در این فصل با خفاش شکست خورده است و RCB نیز در ردیف پایین و میانی خود یک ضربه زن بزرگ ندارد.

حضور جاش هزلوود در بولینگ RCB با در دست داشتن محمد سراج در رأس بازی، با زدن 15 ویکت در 10 مسابقه تاکنون، یک ضربه در بازو ایجاد کرده است.

سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، جوفرا آرچر، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (هفته‌انه)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکا، آکاش مادوال، رایلی مردیث شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک ورما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

رویال چلنجرز بنگلور: فاف دو پلسیس (ج)، آکاش دیپ، فین آلن، آنوج روات، آویناش سینگ، مانوج بانداژ، مایکل بریسول، وانیندو هاسارانگا، دینش کارتیک (هفته‌انه)، سیدارت کائول، ویرات کوهلی، ماهیپال لومرور، گلن ماکسول، محمد سراج، پارنل، هارشال پاتل، سویاش پرابهودسای، راجان کومار، شهباز احمد، کارن شارما، هیمانشو شارما، سونو یاداو، ویجیکومار ویشاک، کیدار جاداو.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله