“فرمت طولانی تر”: سونیل گاواسکار در بزرگترین چالش هند در فینال WTC

عکس فایل تیم کریکت هند© AFP

کریکت‌باز افسانه‌ای، سونیل گاواسکار، احساس می‌کند که بیرون آمدن از حالت IPL T20 بزرگترین چالش برای بازیکنان هندی خواهد بود که هفته آینده در فینال مسابقات جهانی تست قهرمانی جهان (WTC) مقابل استرالیا به مصاف استرالیا بروند. هند روهیت شارما فینال WTC را در The Oval از 7 ژوئن تا 11 ژوئن برگزار خواهد کرد، در حالی که اکثر بازیکنان از مسابقات سختگیرانه IPL عبور کرده اند، که در روز دوشنبه با چنای سوپر کینگز برای پنجمین بار قهرمان جام به پایان رسید.

گاواسکار در روز سه شنبه در استار اسپورت گفت: “بزرگترین آزمون این واقعیت است که تقریباً همه از فرمت T20 بیرون می آیند و کریکت تست قالب طولانی تری است. بنابراین، من فکر می کنم این چالش بزرگ خواهد بود.”

او افزود که در میان تمام بازیکنان هند، فقط چتشوار پوجارا کهنه کار با فرمت طولانی‌تر سازگاری داشت زیرا کریکت کانتی بازی می‌کرد.

آنها (هند) فقط چتشوار پوجارا دارند که در مسابقات قهرمانی کانتی انگلیس بازی کرده است، بنابراین او تنها بازیکنی خواهد بود که در این شرایط فرمت طولانی تری را بازی کرده است، بنابراین این چالش بزرگی برای آنها خواهد بود.” در مورد آجینکیا راهانه، که پس از یک رکود طولانی مدت به شدت در IPL بازگشته و به CSK کمک کرد تا عنوان قهرمانی را در این فصل کسب کند، گاواسکار گفت که تجربه این بازیکن 34 ساله از شرایط انگلیسی برای تیم مفید خواهد بود.

“او تجربه زیادی از بازی در انگلیس دارد و در انگلیس گلزنی کرده است. بنابراین، بله، فکر می کنم او در رتبه 5 مهم خواهد بود. و بله، من معتقدم که او نکته ای برای اثبات دارد. احساس کنید که کریکت زیادی در او باقی مانده است و این یک فرصت فوق العاده برای او است.” این بازیکن کریکت که تبدیل به مفسر شد امیدوار بود که رهانه از فرصتی که برای گسترش حرفه حرفه‌ای‌اش پیش آمده است استفاده کامل کند.

امیدوارم او بتواند با تمام تجربیاتی که دارد از این فرصت استفاده کند و جایی برای او در تیم هند باز کند.” PTI AM AM AH AH

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله