فاف فوق العاده و لرد رینکو: داستان IPL تاکنون

لیگ برتر هند با شلیک فاف دو پلسیس به تمام سیلندرها، رینکو سینگ که به معجزه دست یافت و چنای سوپر کینگز ام اس دونی در صدر جدول قرار گرفت، به نیمه راه رسیده است. AFP Sport به پنج نکته برجسته تا کنون از دوره فعلی مسابقات پر سود Twenty20 اشاره می کند که در 28 می به اوج خود می رسد.

– فاف آن را می اندازد –

شش ماشین Faf du Plessis رقابت برای رویال چلنجر بنگلور را با رگباری از مرزها شامل یک موشک 115 متری (380 فوت) به سمت جایگاه ها روشن کرده است.

این کهنه سرباز آفریقای جنوبی با 405 دوش در هفت مسابقه، از جمله پنج نیم قرن، در صدر جدول قرار دارد و با همبازی ویرات کوهلی با دو قرن ایستاده است.

گلن ماکسول استرالیایی که در بنگلور نیز حضور دارد، به طور مشابه با 23 شش ششم پشت سر 25 دو پلسیس – تنها دو نفری که بالاتر از 20 قرار گرفته اند، در این رقابت ها کوتاهی نکرده است.

برای چنای، آجینکیا راهانه هندی که معمولاً آرام‌تر است، با نرخ ضربات بیش از 199 در پنج مسابقه، از جمله 71 اتمی که تنها از 29 توپ خارج نمی‌شود، افشاگری کرده است.

بتمن برتر به تیم آزمایشی هند فراخوانی شده است.

– پدیده رینکو –

بتسمن رینکو سینگ یک شبه با یک پنج شش ششی باورنکردنی در پنج توپ آخر تعقیب و گریز مخالف کلکته نایت رایدر در برابر تایتان های گجرات مبهوت شده تبدیل به یک هیجان انگیز شد.

بلیتز که تا به حال دیده نشده بود، که خاطرات چهار ششی را توسط کارلوس براتویت، بت زن هند غربی در فینال جام جهانی T20 2016 در بن استوکس تداعی کرد، نقطه برجسته این IPL است.

پست های جدید  سومین ODI: ویرات کوهلی "قلب و آرزو" را ستایش می کند در حالی که هند استرالیا را با 13 اجرا شکست می دهد

پسر یک دست فروش، رینکو چپ دست، پس از انتخاب شدن توسط قهرمان دو دوره کلکته به قیمت 97000 دلار در حراج سال 2018، از ابتدا فروتنانه به شهرت IPL رسید.

هم تیمی ونکاتش ایر او را “لرد رینکو” پس از پیروزی 21 توپ 48 نامید و این بازیکن 25 ساله عملکرد خود را با دو نیم قرن در چهار مسابقه بعدی دنبال کرد.

– خریدهای بزرگ –

پنجاب با انتخاب سام کوران به عنوان گران‌ترین بازیکن IPL با قیمت 2.23 میلیون دلار، تاریخ ساز شد و این بازیکن همه‌جانبه با عملکردهای خیره‌کننده‌ای از جمله 55 برنده مسابقه در روز شنبه، بیش از آن را ارائه کرد.

جادوگر توپ سفید انگلیس در غیاب کاپیتان مصدوم، شیخار داوان، در سه بازی – دو برد و یک باخت – پنجاب را رهبری کرده است.

کامرون گرین استرالیایی با غلبه بر برخی امتیازات معمولی، 64 توپ از 40 توپ را به ثمر رساند و هفته گذشته با سرعت بولینگ خود برای سرخپوستان بمبئی یک ویکت گرفت تا به قیمت 2.11 میلیون دلاری خود برسد.

هری بروک، بت‌باز هیجان‌انگیز انگلیسی، IPL را با قرن اول فصل روشن کرد تا یک پیروزی بزرگ برای حیدرآباد رقم بزند، که این بازیکن 24 ساله با استعداد را به قیمت 1.6 میلیون دلار خرید.

– فلاپ دهلی وارنر –

دهلی کپیتالز اکنون دو پیروزی متوالی به ثبت رسانده است، اما پس از پنج باخت، مردان ریکی پونتینگ بدون طلسم مصدوم، ریشابه پنت، در انتهای جدول 10 تیمی باقی مانده اند.

کاپیتان دیوید وارنر در میان ران ها حضور داشته است، اما اعتراف کرد که با نرخ ضربه نسبتا ضعیف 120 مبارزه کرده است، و بسیار عقب تر از افرادی مانند Du Plessis در 165 است.

پست های جدید  "ویرات کوهلی در فینال WTC ارائه خواهد شد": رای انتخاب کننده سابق هند در مورد ضربه زدن عالی است

دهلی پس از اولین پیروزی ناچیز، سانرایزرز حیدرآباد را در آخرین پیروزی خود از پیش رو برداشت و وارنر همچنان امیدوار است که در تلاش تیمش برای اولین عنوان قهرمانی IPL، آن را به سه عنوان متوالی برساند.

ناامیدی دیگر مربوط به استوکس وارداتی انگلیس از تیم چنای سوپر کینگز بود که در دو بازی ابتدایی 7 و 8 گل به ثمر رساند و سپس به دلیل آسیب دیدگی انگشت پا مجبور به بازی شد.

– آسمان سقوط می کند –

سوریاکومار یداو که به دلیل توانایی‌هایش در ضربات همه جانبه از جمله شوت جسارت‌آمیز ضربه‌ای به «اسکای» یا «آقای 360» لقب گرفت، اولین پنجاه فصل خود را در این آخر هفته شکست داد، اما برای برآورده کردن انتظارات بزرگ تلاش کرده است.

سوریاکومار، که قبلاً یک T20 بود، IPL را با امتیازهای 15، یک و یک اردک توپ اول شروع کرد، قبل از اینکه توپ 25 برنده 43 را به ثمر رساند تا لبخندی به هوادارانش بیاورد.

او همچنین در پشت سه صفر طلای متوالی در سری ODI مقابل استرالیا در ماه گذشته وارد مسابقات شد.

با این وجود به خاطر بازی عالی در سال 2022 به عنوان بهترین بازیکن کریکت ویزدن انتخاب شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله