غسال در نبرد قهرمانی جهان حماسی با دیگو الیاس شماره 1 جهانی شکست خورد

بهترین بازیکن اسکواش مرد هند، ساوراو گوسال، در یک نبرد طاقت فرسا در پنج مسابقه مقابل دیگو الیاس، شماره یک جهان، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان در شیکاگو شکست خورد. غسال، که آخرین بار چهار سال پیش به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات برتر رسید، حتی قبل از شکست 11-9 11-4 6-11 3-11 10-12 در مسابقه ماراتن یکشنبه شب، چند توپ مسابقه داشت. غسال برتری 2-0 را هدر داد و دو بازی بعدی را واگذار کرد تا بازی را به عنوان داور انتخاب کند. این بازیکن 36 ساله نتوانست امتیازات حیاتی را تبدیل کند و در بازی پنجم 10-10 برابر هرکسی بود.

با این حال، هندی با یک خطای اجباری نتیجه را 10-11 کرد تا اینکه بازیکن پرو بازی را به پایان برساند.

الیاس که 10 سال از غسال کوچکتر است، پس از یک مسابقه کاهش انرژی از کهنه سرباز هندی تمجید کرد. غسال اولین قهرمانی جهان را در سال 2005 انجام داده بود و در دو دهه گذشته مشعل دار اسکواش هند بوده است.

سائوراو از ابتدا اسکواش عالی بازی می کرد. او برنامه بازی خوبی در برابر من داشت و من در ابتدا نتوانستم آن را بفهمم. چند بازی برای من طول کشید و من خیلی خوشحالم که توانستم از آن بازی برگردم. چون خیلی تحت فشار بودم و به بهترین شکل شروع نکردم.

الیاس گفت: “من عالی حرکت نمی کردم. فکر می کنم می توانم چیزهای زیادی را برای بازی بعدی بهبود بخشم و فقط تهاجمی تر باشم. امیدوارم در مسابقه بعدی بهتر حرکت کنم.”

پست های جدید  هارشال پاتل، محمد سراج دراپ سیترز برای دادن دو زندگی به کاپیتان KKR نیتیش رانا. به شدت ترول شده

هم غسال و هم الیاس در طول سال ها نبردهای شدیدی داشته اند. هندی که رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داده بود، الیاس را حتی در تورنمنت قهرمانان در نیویورک سال گذشته به پنج بازی کشانده بود.

آخرین پیروزی غسال مقابل ستاره پرویی به سال 2016 برمی گردد.

ماهش منگاونکار، رامیت تاندون و ابهای سینگ، بازیکن مقدماتی، مسابقات دور اول خود را شکست داده بودند.

تنها زن هندی در قرعه کشی انفرادی، جاشنا چیناپا، در مرحله اول شکست مقابل اولیویا کلاین از ایالات متحده آمریکا متحمل شده بود.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)