عمل سانجو سامسون برای یاشاسوی جیسوال RR Of MS Dhoni-Virat Kohli را به یاد می آورد. تماشا کردن

سانجو سامسون و یاشاسوی جیسوال 121 ران شراکتی را علیه KKR انجام دادند.© BCCI/Sportzpics

رویالز راجستان شاهد اجرای عالی ضربتی از یاشاسوی جیسوال و کاپیتان سانجو سامسون بود که این دو در پیروزی 9 ویکت تیمشان در لیگ برتر هند (IPL) 2023 (IPL) 2023 با 121 دوش شکست ناپذیری را انجام دادند. جیسوال که سریعترین پنجاه گل تاریخ IPL را در طول این مسابقه به ثمر رساند، نتوانست دومین صد گل خود را در فصل تکمیل کند و در 98 شکست نخورده باقی ماند. اما، کاپیتان سامسون تمام تلاش خود را کرد تا به بازیکن جوان فرصتی برای رسیدن به سه گانه بدهد. امتیاز – رقمی

سامسون با آخرین توپ اوور سیزدهم روبرو بود، و سویاش شارما چرخان کلکته ای را دید که در کنار پایش یک ضربه پرتاب کرد، در تلاشی عمدی به نظر می رسید برای زدن توپ واید. کاپیتان RR تحویل را مسدود کرد و مانع از واید شد، در حالی که دوندگی هم به دست نیاورد.

هنگامی که جیسوال با ضربه زدن بر روی 94، برای اولین توپ در اوور بعدی وارد حمله شد، سامسون پیشنهاد کرد که یک شش را بزند و توپ خود را کامل کند، زیرا رویالز فقط به 3 ران برای پیروزی نیاز داشت. نتیجه نهایی تنها 4 گل از ضربه اول دست چپ بود زیرا او بازی را بدون شکست در 98 به پایان رساند.

با دیدن آن لحظه، راجستان رویالز در توییتر به یادآوری لحظه ای از Virat Kohli – MS Dhoni پرداخت که در آن دومی توپی را در تحویل نهایی یک اوور متوقف کرده بود تا به کوهلی اجازه دهد دوش های برنده را به ثمر برساند.

لحظه Kohli-Dhoni مربوط به نیمه نهایی جام جهانی T20 2014 بین هند و آفریقای جنوبی بود. پس از اعتصاب، کوهلی یک چهار در بولینگ دیل استین را شکست تا تعقیب و گریز برای هند کامل شود.

پست های جدید  پاکستان رتبه اول را در رده بندی ODI از دست داد، سلطنت در صدر تنها 48 ساعت به طول می انجامد.

اگرچه جیسوال نتوانست به امتیاز سه رقمی برسد، اما به لطف سامسون که نتوانست بازی را با آخرین توپ اور قبلی به پایان برساند، راجستان را برد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله