طرفداران Mohun Bagan متوقف نشد، بازاریابی کمین توسط IPL متوقف شد: KKR

تیم کلکته نایت سواران© BCCI

نایت رایدرهای کلکته روز دوشنبه ادعاهایی مبنی بر اینکه طرفدارانی که پیراهن موهون باگان را پوشیده بودند را از ورود به باغ های ادن در جریان بازی IPL خود در برابر لاکنو سوپر جاینت منع کردند و آنها را “گمراه کننده” نامیدند. گروه RP Sanjiv Goenka مالک هر دو باشگاه LSG و Mohun Bagan، باشگاه فوتبال صد ساله است. گروه Goenka گفت: پس از اینکه بخشی از طرفداران Mohun Bagan ادعا کردند که اجازه ورود به باغ عدن را ندارند زیرا روی تی شرت ها و روسری های آنها نشان Mohun Bagan بر روی آنها بود، مدیریت KKR این ادعاها را رد کرد و با یک ضربه نازک با پوششی نازک گفت: گروه Goenka. در «بازاریابی کمین» افراط می کرد.

KKR در بیانیه‌ای گفت: «گزارش‌های گمراه‌کننده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد مدیریت KKR برخی از هواداران را از ورود به باغ‌های Eden در طول بازی KKR vs LSG IPL در 20 می منع کرده است.»

“برای ثبت، مدیریت KKR هیچ ارتباطی با مدیریت جمعیت در ورزشگاه ندارد. به ما گفته شد که برخی از بازاریابی های کمین توسط برخی از منافع شخصی انجام شده است، که طبق سیاست لیگ IPL بلافاصله توسط تیم بازاریابی ضد کمین لیگ IPL متوقف شد. .

این فرنچایز مستقر در شهر افزود: “KKR به خاطر رابطه عالی با همه طرفدارانش در کلکته و اینکه هر بازی در Eden Gardens را به یک خانه کامل تبدیل کرده است سپاسگزار است. این شرکت در میان بزرگترین طرفداران هر فرنچایزی دارد و هرگز به کسی بی احترامی نمی کند.”

روز یکشنبه، Mohun Bagan پس از اینکه هواداران پیراهن پوش آنها از ورود به باغ عدن ممانعت کردند، نایت سواران کلکته را به تندرو متهم کرد.

دباشیش دوتا، دبیر کل موهون باگان در یک بیانیه رسانه ای گفت: “این یک مسابقه ویژه برای هواداران موهون باگان بود زیرا LSG پیراهن سبز و مارون جدیدی به تن داشت.”

اما، مدیریت KKR آزادی هواداران موهون باگان (که طرفداران KKR و LSG نیز هستند) را با عدم اجازه ورود آنها به ورزشگاه در حالی که پیراهن موهون باگان را پوشیده بودند، محدود کرد. دوتا گفت که KKR به احساسات هواداران باشگاه فوتبال آسیب رسانده است.

وی گفت: “باشگاه ورزشی موهون باگان این تصمیم مدیریت KKR یا بی احترامی به باشگاه ملی هند و لطمه زدن به احساسات هواداران ما را به شدت محکوم می کند.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله