طرفداران نام ویرات کوهلی را در حالی که گوتام گامبیر بیرون از رختکن سوپر غول های لاکنو ایستاده است سر می دهند. تماشا کردن

ستاره RCB Virat Kohli و مربی LSG Gautam Gambhir© BCCI/IPL

دعوای گوتام گامبهیر در زمین با ویرات کوهلی پس از بازی IPL 2023 بین لاکنو سوپر جاینتز و رویال چلنجرز بنگلور از دو روز گذشته خبرساز شده است. دو بازیکن سرسخت کریکت پس از مسابقه بر سر حوادث خاصی که در مرحله پایانی مسابقه رخ داد، تبادل نظر شدیدی داشتند. با این حال، به نظر می رسید که اساس درگیری چند بار زودتر گذاشته شده است. این درگیری بین نوین الحق و کوهلی از LSG بود که به طور بالقوه نقطه ماشه طوفان بود. گفته می شود این حادثه در زمان استراحت بین 16 و 17 اوور، زمانی که کهلی با نوین درگیر شد، رخ داده است.

حتی پس از گذشت دو روز، این حادثه همچنان خبرساز است. در ویدئوهایی که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، گروهی از هواداران را می توان مشاهده کرد که سعی می کنند گامبیر را که به همراه چند بازیکن LSG در بالکن رختکن ورزشگاه اکانا ایستاده بود، با شعار “Virat, Virat” عصبانی کنند. . این ویدیو احتمالاً در جریان مسابقه LSG مقابل Chennai Super Kings در روز چهارشنبه گرفته شده است. این مسابقه به دلیل بارش باران لغو شد. در ویدئوهایی که در فضای مجازی منتشر شده است، مشاهده می شود که باران می بارد.

گامبیر و کوهلی هر دو پس از درگیری 100 درصد از هزینه بازی خود را جریمه کردند. IPL در بیانیه خود اعلام کرد: «گوتام گامبیر، مربی لاکنو سوپر غول‌ها، به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی تاتا در لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل رویال چلنجرز بنگلور، 100 درصد جریمه شده است. ورزشگاه کریکت بهارات راتنا شری آتال بیهاری واجپای ایکانا، لاکنو.

“آقای Gambhir طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL به جرم سطح 2 اعتراف کرد.

ویرات کوهلی، بازیکن رویال چلنجرز بنگلور، به دلیل نقض قوانین رفتاری IPL در جریان بازی لیگ برتر هند تاتا (IPL) 2023 مقابل لاکنو سوپر جاینت در Bharat Ratna Shri Atal Bihari Vajpayee Stadium Ekana Cricket 100 درصد جریمه شده است. ، لاکناو

“آقای کهلی طبق ماده 2.21 قانون رفتار IPL به جرم سطح 2 اعتراف کرد.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله