ضربه مستقیم Run-Out From Boundary ستاره گجرات تایتانز در IPL 2023 The Stuff Of Legends است. تماشا کردن

تلاش آبیناو منوهار در زمین بازی در میان طرفداران کریکت مورد بحث قرار گرفت، زیرا او یک ضربه مستقیم و درخشان را از مرز برای اخراج آدام زامپا در جریان لیگ برتر هند (IPL) 2023 انجام داد. در طول مسابقه بین راجستان رویالز و گجرات تایتانز، زامپا به اشتباه تحویل را از مرز انجام داد. Mohit Sharma به طور کامل اما بین دو فیلدر GT فرود آمد. کتک خورده ها راحت شدند و برای دومین بار به دویدن ادامه دادند اما منوهار برنامه های دیگری داشت. او به سرعت توپ را برداشت و پرتاب او باعث شد که اینینگ های RR به پایان برسد و کمترین مجموع آنها در رقابت های امسال به پایان برسد.

راجستان رویالز در برابر دو تایتان گجرات متشکل از رشید خان و نور احمد تسلیم شد تا به قیمت 118 بسته شود، زیرا دو اسپینر افغان پنج ویکت مشترک داشتند.

تصمیم راجستان رویالز برای ضربه زدن پس از برنده شدن پرتاب نتیجه معکوس داشت زیرا ضربات آنها در برابر رشید شکست خورد، که 4-0-14-3 بازگشت تا جرقه سقوط را ایجاد کرد، و نور، که 3-0-25-2 را ثبت کرد.

راجستان تا پنجمین اوور اینینگ در امتیاز 47 برای یک کنترل داشت، اما تیم میزبان بدون هیچ مقاومتی شکست خورد و 9 ویکت را برای تنها 71 ران از دست داد و در 17.5 اور در ورزشگاه ساوای مانسینگ از بازی خارج شد.

هاردیک پاندیا جوس باتلر (8) را در موقعیت سوم کوتاه قد توسط موهیت شارما گرفتار کرد.

جفت سانجو سامسون و یاشاسوی جیسوال (14) سعی کردند حرکت RR را تقویت کنند، اما جایگاه ویکت دوم 36 ران آنها در آخرین اوور پاورپلی با آبیناو منوهار شکسته شد تا مانع از برش سامسون شود.

موهیت شارما توپ را به سمت رشید پرتاب کرد و او با جیسوال به دور از چین، کنده ها را شکست.

سپس حمله بولینگ به رهبری رشید کنترل قاطعانه روند را در دست گرفت. لیتل شروع امیدوارکننده سامسون را با 30 توپ روی 20 توپ (3x4s، 1x6s) به پایان رساند و باعث شد که کاپیتان RR در داخل رینگ با یک ضربه نابهنگام گیر بیفتد.

سامسون در سراسر خط حرکت کرد تا در سمت کناری بازی کند، اما تنها توانست به یک برتری دست یابد، که توسط پاندیا جمع آوری شد، زیرا کاپیتان RR با ناباوری به سطح نگاه کرد.

سپس رشید همتای خود راویچاندران اشوین (2) را در اکثریت اور هشتم به برتری رساند.

ریان پاراگ (4) همچنان ناامید کننده بود زیرا نتوانست گوگلی لگی را در اور دهم بخواند و در مقابل درخواست قبل از بازی داور ناکام ماند.

در نیمه راه، RR در 72 برای پنج لکنت داشت.

نور احمد وارد عمل شد تا RR را زیر تلمبه نگه دارد، در اور دوازدهم به Devdutt Padikkal (12) چپ دست داد و در مرحله بعدی پای خطرناک Dhruv Jurel (9) را به دام انداخت.

رشید در اور پانزدهم بازگشت تا شیمرون هتمایر (7) را پیش از این اخراج کند، در حالی که دوندگی هولناک باتر کارائیب در این IPL ادامه دارد.

هتمایر با امتیازهای 3، 2، 8، 8 و 7، اکنون پنج امتیاز تک رقمی در یورتمه به ثبت رسانده است.

رشید تقریباً چهارمین ویکت خود را در فینال پایان می‌داد، اما یک شوت برگشتی از چوب ترنت بولت برای رسیدن به او در مراحل بعدی کمی دور بود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله