ضربه مستقیم محمد سراج، ران‌آوت، طرفداران را در IPL 2023 شگفت‌زده می‌کند. جشن ویرات کوهلی دیوانه است. تماشا کردن

ویرات کوهلی در حالی که تیم رویال چلنجرز بنگلور را برای پیروزی بر پنجاب کینگز رهبری می کرد، به نمایش گذاشته شد. کاپیتان Faf du Plessis در آستانه دیدار دچار مصدومیت شده بود و در نتیجه، تیم تصمیم گرفت از ستاره Proteas به عنوان بازیکن ضربه ای استفاده کند. این بدان معنا بود که کوهلی بار دیگر به عنوان کاپیتان RCB برای پرتاب به میدان آمد و نگرش تهاجمی علامت تجاری او در طول مسابقات PBKS به نمایش گذاشته شد زیرا او دائماً به طرفداران انگیزه می داد و جشن او پس از یک بازی درخشان از محمد سراج برای اخراج هارپریت بهاتیا برنده شد. اینترنت.

پرابهسیمران سینگ در اواسط بازی توپ را مستقیماً به سراج زد و ضربان‌ساز در زدن ضربه مستقیم اشتباه نکرد. این اخراج باعث جشن های بزرگی در تیم RCB شد که کوهلی به بازیکنانش تبریک گفت و سراج جشنی را که کریستیانو رونالدو به شهرت رسانده بود را کنار گذاشت.

حرکت چهار ویکت سراج، رویال چلنجرز بنگلور (RCB) را به پیروزی 24 ران مقابل پادشاهان پنجاب (PBKS) در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در ورزشگاه IS Bindra انجمن کریکت پنجاب رساند. بولینگ عالی به RCB کمک کرد تا پنجاب کینگز را با 150 امتیاز در 18.2 اور بردارد تا یک برد خوب در موهالی به ثبت برساند.

برای RCB، سراج یک بار چهار ویکت و وانیندو هاسارانگا دو ویکت و هارشال پاتل و وین پارنل هر کدام یک ویکت اسکالپ کردند. برای PBKS پرابهسیمران سینگ با 46 امتیاز از 30 بالاترین امتیاز را به دست آورد در حالی که جیتش شارما در 27 تحویل امتیاز 41 را به دست آورد.

پست های جدید  کاپیتان RCB Stand-in Virat Kohli به دلیل نقض قوانین رفتاری در بازی IPL 2023 vs RR 24 لک جریمه شد.

پیش از این، جایگاه افتتاحیه 137 ران بین Virat Kohli و Faf du Plessis، RCB را به امتیاز مناسب 174/4 در برابر PBKS رساند.

RCB شروع بسیار خوبی داشت و 137 ران بدون از دست دادن هیچ ویکتی به ثبت رساند. با این حال، پس از اوور هفدهم، آنها دو ویکت بزرگ – از ویرات و داشر گلن ماکسول – را پشت سر هم از دست دادند. پس از آن، RCB شتاب خود را از دست داد و نتوانست نرخ گلزنی را در انتهای اینینگ های خود افزایش دهد.

برای کینگز پنجاب، هارپریت سینگ، بازوگر چپ، منتخب توپ‌زنان بود که دو ویکت را برای 31 ران به دست آورد، در حالی که آرشدیپ سینگ و ناتان الیس هر کدام یک تکه گرفتند. با این حال، سام کوران و راهول چاهال، پنجاب را به بازی بازگرداندند، با بولینگ خطوط و طول های تنگ و دویدن آسان به RCB.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله