شوبمن گیل بازیکن کریکت برای صدای مرد عنکبوتی هندی پاویتر پرابهاکار

سازندگان روز دوشنبه اعلام کردند که شوبمن گیل، مرد جوان، صدای خود را به مرد عنکبوتی هندی در انیمیشن آینده “مرد عنکبوتی: در عرض آیه عنکبوتی” قرض خواهد داد. این فیلم که قرار است توسط سونی پیکچرز انترتینمنت هند در سراسر کشور منتشر شود، اولین حضور پاویتر پرابهاکار، مرد عنکبوتی هندی را در صفحه بزرگ نشان می‌دهد. گیل که در حال حاضر برای گجرات تایتانز در لیگ برتر هند بازی می کند، گفت که مرد عنکبوتی “یکی از مرتبط ترین ابرقهرمانان” است. این بازیگر 23 ساله صداپیشگی نسخه هندی و پنجابی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

“از آنجایی که فیلم برای اولین بار مرد عنکبوتی هندی را روی پرده نمایش می دهد، تبدیل شدن به صدای مرد عنکبوتی هندی ما، پاویتر پرابهاکار، به زبان های هندی و پنجابی، تجربه فوق العاده ای برای من بود. من احساس می کنم مافوق انسان هستم. من مشتاقانه منتظر اکران این فیلم هستم.”

شونی پانجیکاران گفت: 2 ژوئن واقعاً یک مناسبت مهم برای همه طرفداران مرد عنکبوتی در سراسر کشور خواهد بود و ما مطمئن هستیم که همه همان عشقی را که در فیلم «مرد عنکبوتی: راه برگشتی به خانه نیست» در این فیلم نشان خواهند داد. مدیر کل و رئیس Sony Pictures Releasing International (SPRI) هند.

پانجیکاران افزود: “ما بسیار هیجان زده هستیم که با شوبمن گیل همکاری کنیم، زیرا او نه تنها یک نماد جوانان بلکه یک قهرمان واقعی است، که کشور ما را به خوبی در کریکت بین المللی به نمایش گذاشته است و در عین حال میلیون ها طرفدار را با قهرمانی های خود در زمین مجذوب می کند.”

«مرد عنکبوتی: در سراسر آیه عنکبوتی» در تاریخ 2 ژوئن به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیلی، تلوگو، کانادایی، مالایایی، گجراتی، مراتی، پنجابی و بنگالی اکران می‌شود.

این فیلم دنباله‌ای بر «مرد عنکبوتی: در آیه عنکبوتی» محصول ۲۰۱۸ است و در چندجهانی مشترک از جهان‌های متناوب به نام «آیه عنکبوتی» روایت می‌شود.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله