شوالیه سواران کلکته با 21 ران بر رویال چلنجر بنگلور را شکست دادند و به روش های برنده بازگردند

کولکتا نایت رایدرز پس از پنجاه پوند جیسون روی، یک جادوی چرخشی را تداعی کرد و با شکست 21 بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور در IPL، در بنگالورو، سری چهار باخت خود را قطع کرد. بازکننده انگلیسی نمایش را با 29 توپ 56 رهبری کرد، در حالی که ضربه‌های شوالیه سواران کلکته به طور هماهنگ شلیک کردند تا یک نبرد 200/5 را به پایان برسانند، پس از اینکه کاپیتان RCB ویرات کوهلی تصمیم گرفت در لانه خانه آنها کاسه بازی کند. اما دو اسپین وارون چاکراوارتی (24/3) و سویاش شارما تازه‌کار (30/2) پیش از آنکه آندره راسل (29/2) مقاومت کوهلی را شکست دهد تا RCB را به 179 برای هشت نفر محدود کند، یک ضرب و شتم درجه یک ایجاد کردند.

کوهلی که در غیاب فاف دوپلسیس تیم را رهبری می کرد، توپ 34 توپ 54 را زد و پس از سقوط ارزان دو پلسیس (17) گلن ماکسول (5) امیدهای خود را در تعقیب 201 ران حفظ کرد.

اما همه جهنم ها از بین رفت زمانی که ونکاتش آی یر در مرز میانی ویک بازی را تغییر داد تا کوهلی را از راسل اخراج کند.

او به سمت چپ شیرجه زد و غلت زد، اما در حالی که کوهلی با ناباوری به عقب برگشت، توپ را محکم نگه داشت.

با 86 توپ مورد نیاز از 48 توپ، برای دینش کارتیک (22) باقی ماند تا به تعقیب آنها ادامه دهد، اما چاکروارتی آخرین خنده را داشت وقتی که دروازه بان کهنه کار RCB را در مسیر سه فورش قرار داد و به نظر می رسید همه چیز برای او تمام شده است. RCB.

پست های جدید  قیمت میلگرد ساده کربنی

بنابراین KKR در RCB یک دوبل انجام داد و آنها را در اولین فصل خود با 81 ران شکست داد.

این باخت دوباره اتکای بیش از حد RCB به سه بزرگ خود – کوهلی، دو پلسیس و ماکسول را ثابت کرد.

با سرعت 30 برای باخت، شروع پرواز RCB توسط دو اسپین Sharma و Chakravarthy متوقف شد که به KKR یک شروع عالی دادند و سه ویکت را بین آنها در داخل پاورپلی به اشتراک گذاشتند (58/3).

فا دو پلسیس، کاپیتان معمولی RCB، که فقط به عنوان بازیکن ضربه ای در زمین نشسته بود، وقتی اومش یاداو را در دو طرف ویکت کوبید، به بهترین شکل خود نگاه کرد.

کوهلی نیز در جریان کامل به نظر می‌رسید، زیرا دو نفر افتتاحیه RCB برای شروع با گام‌های KKR جشن گرفتند.

در حالی که سونیل نارین، اسپینر برگ برنده‌شان در چهار مسابقه بی‌نتیجه بود، رانا از آخرین بسته چرخشی خود یعنی سویاش شارما عقب‌نشینی کرد.

این حرکتی بود که کار خود را انجام داد زیرا لگی با یک حرکت نادرست پوست سر ارزشمند دوپلسیس را گرفت و در حرکت بعدی او شهباز احمد (2) را به دام انداخت.

ماکسول سپس برای دومین بار در چندین مسابقه در این فصل به چاکروارثی رفت که رتبه برتر RCB را به هم ریخت.

اما از RCB تسلیم نشد زیرا ماهیپال لومرور قصد خود را نشان داد و در حالی که دو نفر در مسیر خود حرکت کردند از کوهلی حمایت کاملی به عمل آورد.

KKR در نهایت وارد عمل شد و روی سرعت را در جلو تنظیم کرد، زمانی که او و نارایان جگادیسان (27؛ 29b) بهترین شروع خود را به KKR دادند – 83 دوش از 56 توپ.

پست های جدید  IPL 2023: معین علی در مقابل سوپر غول‌های لاکنو شکار خیره‌کننده می‌گیرد. واکنش MS Dhoni همه چیز را می گوید. تماشا کردن

ضربه زدن KKR در دو طرف بولینگ فوق‌العاده Hasaranga در سریلانکا انجام شد که با 4-0-24-2 بازگشت که باعث بال زدن کافی شد.

اول، طلسم خسیس او پس از پاورپلی، انگیزه ای برای ضربه مضاعف ویشاک به هنگام اخراج جگادیسان و روی داد.

اما رعنا پس از آن مطمئن شد که آنها شتاب خود را از دست نمی دهند زیرا او از دو مهلت خود – در پنج و 19 – استفاده کامل کرد تا به توپ 21 48 (3×4، 4×6) مسابقه دهد.

قهرمان جدید KKR رینکو سینگ (18 خارج از بازی، 10b) سپس مسئولیت را بر عهده گرفت و دو چهار و یک شش را شکست تا اطمینان حاصل کند که آنها به رکورد 200 می رسند.

دیوید ویز دو شش تا زد و به عدد 12 بدون شکست رسید.

روی به KKR نشان داد که چگونه این کار را در پاورپلی انجام می‌دهد، و راه خود را به یک پنجاه توپ 22 باز کرد که دومین بازی متوالی او بود تا بهترین شروع خود را در این فصل به KKR ارائه دهد.

مرد انگلیسی قصد خود را در برابر بازیکنانی مانند توپ انداز جدید RCB و محمد سراج و دیوید ویلی نشان داد و خشم خود را هنگامی که احمد اسپینر بازوی چپ در آخرین اوور پاورپلی معرفی شد، آشکار کرد.

روی او را به مدت 4 شش در پنج توپ در یک 25 ران دود کرد و KKR با 66 امتیاز بدون باخت به بالاترین امتیاز پاورپلی خود در این فصل رسید.

اما همه چیز را به هاسارانگا می‌دانیم که پس از پاورپلی، او فقط دو دوش را واگذار کرد تا به این دو فشار بیاورد.

پست های جدید  "چاچا چودری" ام اس دونی در را می بندد..": عرفان پاتان در مورد راز پشت سلطه خانه CSK

ویشاک و هارشال پاتل حلقه را خیلی سفت کردند چون مرزها ناگهان خشک شد و این در دوتایی بیشتر مشهود بود.

جگادیسان که در تلاش برای کسب موفقیت‌های بزرگ بود، توسط یک بانجر ویشاک به پایان رسید، در حالی که روی یک هلو از هندی بدون کلاهک تحویل گرفت که یک پای عالی برای تمیز کردن مرد انگلیسی در اطراف پاهایش به دست آورد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله