شلوار ریشابه عصا می اندازد، خودش راه می رود. واکنش ویروسی Suryakumar Yadav. تماشا کردن

تماشا کنید: ریشابه شلوار عصا می اندازد، خودش راه می رود.  واکنش ویروسی Suryakumar Yadavs

Rishabh Pant (L) در مسیر بهبودی خود© اینستاگرام

ریشاب پنت پس از تصادف جاده ای، گام بزرگی در مسیر بهبودی خود برداشت، زیرا بت بان ویکت بان تیم کریکت هند توانست بدون کمک عصا راه برود. در ویدئویی که در اکانت اینستاگرامش منتشر شده، پانت دیده می شود که عصاهای خود را دور می اندازد و بدون هیچ مشکلی راه می رود. در این ویدئو، پنت با مربی‌اش نشان داده می‌شود که او ابتدا سعی می‌کرد با عصا راه برود و سپس آن‌ها را دور انداخت تا طرفداران خوشحال شوند. تم فیلم “KGF” در پس زمینه پخش می شد.

“روز بدون عصا دیگر مبارک!” پت این ویدیو را شرح داده است.

هاردیک پاندیا شکلک های آتشین را در این پست منتشر کرد در حالی که نظر Suryakumar Yadav قلب ها را به خود جلب کرد.

اسپایدی برگشت! قدرت بیشتر برای شما،” خمیر سرخپوستان بمبئی نوشت.

پانت پس از اینکه در ساعات اولیه روز جمعه پشت فرمان در بزرگراه دهلی-دهرادون چرت زد، با خودروی لوکسش به جداکننده جاده برخورد کرد و آتش گرفت. پلیس این جوان 25 ساله که برای غافلگیری مادرش به زادگاهش روکی می رفت، از ناحیه سر، کمر و پا آسیب دید اما در پی تصادف در منگلور در منطقه هاریدوار اوتاراکند در حوالی ساعت 5:30 صبح در وضعیت پایداری قرار دارد. گفت. شلوار در حال حاضر در بیمارستانی در دهردون بستری است.

بر اساس گزارش ESPNCricinfo، نتایج MRI مغز و نخاع توسط Rishabh Pant به حالت عادی بازگشت. او تحت مداخله جراحی پلاستیک به دلیل جراحات صورت، زخم های پارگی و ساییدگی قرار گرفت. پانت روز شنبه روی مچ پا و زانوی خود MRI خواهد گرفت زیرا درد و تورم وجود داشت.

این گزارش افزود که پزشکان بیمارستان مکس در دهرادون، جایی که پانت در آن بستری است، به او “آتلیه بالای زانو… به دلیل مشکوک شدن آسیب رباط زانو راست و مشکوک به آسیب دیدگی رباط مچ پا راست” داده اند. در آخرین بولتن پزشکی بیمارستان آمده است که پنت “پایدار، هوشیار و جهت گیری” است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله