“شرم بر شما…: ستاره سرخپوستان بمبئی از گزارش های “دیوانه” درباره او که برای نفع شخصی نوشته شده است، غوغا می کند

جوفرا آرچر، بازیکن هندی انگلیس و بمبئی، احتمالاً به گزارش‌هایی مبنی بر سفر او به بلژیک برای انجام عمل جراحی آرنج در فصل جاری لیگ برتر هند (IPL) انتقاد کرده است. این بازیکن 28 ساله همچنین از “خبرنگار” به دلیل انتشار اطلاعات “بدون اطلاع از حقایق و بدون رضایت من” انتقاد کرد که در چند سال گذشته با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و حتی به تیم کشور برای T20 نرسیده است. جام جهانی 2021 و 2022. علیرغم اینکه می دانست این بازیکن در IPL 2022 شرکت نخواهد کرد، سال گذشته در مزایده بزرگ IPL خدمات آرچر را به دست آورد.

آرچر که اولین بازی خود را برای MI مقابل رویال چلنجرز بنگلور انجام داد، تنها دو بازی از هفت بازی تا کنون را برای قهرمان پنج بار انجام داده است.

با نگرانی در مورد تناسب اندام او، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه آرچر در میانه IPL 2023 به بلژیک پرواز کرده بود تا تحت عمل جراحی آرنج قرار گیرد.

با این حال، آرچر گزارش ها را مورد انتقاد قرار داده و حتی گزارشگر را به دلیل سوء استفاده از وضعیت برای “منفعت شخصی” مورد انتقاد قرار داده است.

“انتشار مقاله بدون اطلاع از حقایق و بدون رضایت من دیوانه کننده است. کسی که گزارشگر شما را خجالت می کشد، یک زمان نگران کننده و نگران کننده برای یک بازیکن است و شما از آن برای منافع شخصی خود سوء استفاده می کنید، این افرادی مانند شما هستند که شما را شرمنده می کند. مشکل،” آرچر توییت کرد.

آرچر تاکنون دو مسابقه در IPL 2023 انجام داده است که فقط یک ویکت به نام خود دارد.

آرچر که اوایل امسال به کریکت بین‌المللی بازگشته است، همچنین به دنبال حضور در تیم انگلیس برای سری آتی Ashes برابر استرالیا است.

علیرغم مشکلات مصدومیتش، انگلیس امیدوار است که پیسر متولد باربادوس تا حدودی در این سری پنج مسابقه ای شرکت کند که با اولین بازی در ادگباستون، بیرمنگام از 16 ژوئن آغاز می شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله