“شخصیت های عظیم…”: انگلستان عالی در مورد اینکه چرا تبادل گرم Virat Kohli-Gautam Gambhir “درخشان” بود

چنگ زدن به صفحه نمایش مبادله داغ Virat Kohli و Gautam Gambhir را نشان می دهد© توییتر

جدای از اقدام با اکتان بالا در زمین در IPL 2023، یکی از نکات مهم در لیگ غنی از پول نقد، درگیری بین ستاره های تیم های مختلف بوده است. گفتگوی پرشور ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور در زمین با مربی لاکنو سوپر غول‌ها، گوتام گامبیر و نوین الحق، نوین الحق. یا سخنان خشم آلود محمد سراج، ستاره RCB با فیل سالت و دیوید وارنر از دهلی کپیتالز. به نظر می رسد حوادث بسیار زیاد است. و گریم سوان، بزرگ انگلیسی، احساس می‌کند که برای IPL عالی است.

“وقتی در طول زندگی‌ام کریکت بازی می‌کنم، گاهی اوقات احساسات در زمین به جوش می‌آیند. می‌دانی، اگر این کار را انجام دهند برای لیگ خوب است. هرگز نباید آنقدر سعی کنید که بازیکنان را رقیق کنید تا دلشان را خسته نکنند. یکی از دلایلی که ویرات کهلی ویرات کوهلی است این است که او به شدت به کریکت خود علاقه دارد. او آنقدر در چهره شماست که بسیاری از بازیکنان را می ترساند. گوتام گامبیر و ویرات کوهلی همیشه کار خود را ادامه خواهند داد. آنها شخصیت های بزرگی هستند که در کنار هم بازی کردند. بنابراین، گوتام هرگز از ویرات عقب نشینی نمی کند. این باعث خنده من شد. فکر کردم فوق العاده است. سوان، کارشناس IPL با پخش کننده دیجیتال رسمی Jio Cinema، به NDTV گفت.

“این خوب است که شور و شوق خود را نشان دهید. خوب است که بولرهای سریع در حال بولینگ هستند و سپس به خفاش‌بازان خیره می‌شوند. همچنین خوب است که توپ‌زن سریع، بات‌زن‌ها را بیرون بیاورد و با او خداحافظی کند. من مشکلی با این موضوع ندارم. تا زمانی که بازی در آنجا باشد. دست دادن است و هیچ تصویر بدی روی صفحه نمایش داده نمی شود. سپس من تماماً برای علاقه مندی در زمین هستم. به من اعتماد کنید که تمام عمرم Ashes را بازی کرده ام، این در مقایسه با آنها چیزی نیست.

وقتی در یک سوال جداگانه پرسیده شد که آیا تفرقه کوهلی-گامبیر “درخشش را از IPL حذف کرده است؟” سوان پاسخ داد: “به هیچ وجه. فکر می کنم خوب است. آنها بعد از بازی دست دادند. آنها مردان بالغ هستند. بپذیریم که اگر درگیری وجود نداشت، کسل کننده بود. من کبادی را تماشا کردم و آنها با همدیگر درگیر شدند. زمان. و عالی است.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله