سوپر غول‌های لاکنو روز شنبه از رنگ‌های موهون باگان در برابر شوالیه سواران کلکته استفاده می‌کنند.

کلکته:

Lucknow Super Giants، متعلق به گروه مستقر در شهر RP Sanjiv Goenka Group، پیراهن افسانه‌ای سبز و قهوه‌ای موهون باگان را در مسابقه IPL خود در برابر Kolkata Knight Riders در کلکته در روز شنبه به تن خواهد کرد. گروه RPSG که امتیاز Lucknow را پس از گسترش IPL به 10 تیم در سال 2022 خریداری کرد، همچنین مالک اصلی تیم سوپر لیگ هند Mohun Bagan است که اکثریت سهام را قبل از فصل ISL 2020-21 به دست آورده بود. Shashwat Goenka، مالک تیم LSG گفت: “این (Mohun Bagan) یک موسسه نیست، در واقع یک احساس است. میراث این شهر کلکته است.”

“با در نظر گرفتن این موضوع است که ما تصمیم گرفتیم که LSG در بازی روز شنبه مقابل KKR در Eden Gardens رنگ‌های نمادین مارونی و سبز را بپوشد.

“این روش ما برای احترام به میراث موهون باگان و میراث شهرمان است.” با این LSG امیدوار است که خود را در خانه بیابد، روز شنبه، در نبردی که باید برای دورنمای پلی آف هر دو تیم پیروز شود.

گوئنکا افزود: “نه فقط طرفداران موهون باگان، بلکه امیدواریم همه ساکنان کلکته از ما حمایت کنند. برای ما، کلکته حق خانه ماست. بنابراین، تا جایی که بتوانیم حمایت کنیم، این چیزی است که ما درخواست می کنیم.”

این اعلامیه در خانه RPSG در اینجا با حضور کاپیتان LSG، Krunal Pandya و ویکت باتر نیکلاس پوران اعلام شد.

کرونال که در اواسط فصل در غیاب KL Rahul مصدوم به عنوان کاپیتان منصوب شده است، گفت که مشتاق است روزی موهون باگان را در عمل ببیند.

“بله، من می دانم که امسال جام (ISL) را نیز به دست آوردیم. من از تیم نیز آگاه هستم. در واقع، مشتاقانه منتظر دیدن یکی از بازی ها نیز هستم.” وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که آنها حمایت بیشتری نسبت به تیم میزبان داشته باشند.

100 درصد (ما حمایت بیشتری خواهیم داشت). بدیهی است که هر جا برویم اگر حمایت بیشتری دریافت کنیم، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

کرونال افزود: “از همه هواداران موهون باگان درخواست می کنم که روز شنبه بیایند و از ما حمایت کنند. امیدوارم که مقابل KKR عملکرد خوبی داشته باشیم.”

این اعلامیه یک روز پس از آن منتشر شد که گروه RPSG به احساسات طرفداران تسلیم شد و تصمیم گرفت پیشوند ATK را از Mohun Bagan از اول ژوئن حذف کند.

پس از جلسه هیئت مدیره آنها در روز چهارشنبه، اعلام شد که وزنه‌های سنگین وزن فوتبال شهری با قدمت بیش از یک قرن به عنوان “غول بزرگ موهون باگان” از اول ژوئن شناخته می‌شوند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله