سوریاکومار یاداو با روانشناسی بولر بازی می کند: هند MI Batter را ستایش می کند

هندی‌های بمبئی در تلاش تایتان‌های گجرات برای کسب مقام اول جدول رده‌بندی IPL در سال 2023، با 27 ران شکست دادن تایتان‌ها در عصر جمعه در ورزشگاه وانکهد بمبئی، ثابت کردند. این یک نمایش SKY بود که سوریاکومار یاداو با خفاش نمایش خیره کننده ای را به نمایش گذاشت و امتیاز 103*49 توپ را به ثمر رساند تا بمبئی را به امتیاز کلی 218 دوش برساند. سقوط درجه یک گجرات منجر به فرار از دست آنها شد، حتی با یک انفجار دیرهنگام از رشید خان که امتیاز 79*32 توپ را به ثمر رساند.

این پیروزی باعث شد بمبئی در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گیرد و آنها را به تکمیل چرخش فصل و کسب رتبه پلی آف نزدیکتر کند، در حالی که گجرات یک امتیاز از چنای در بالای جدول برتری دارد.

یداو با حضور پر شور خود که منجر به اولین قرن او در IPL شد، تمام توجهات را به خود جلب کرد. تأثیر او هندی‌های بمبئی را به چهارمین برد خود در پنج مسابقه سوق داد، که منجر به تحسین زهیر خان، کارشناس IPL JioCinema شد.

“سوریا که می دانیم بازگشته است و بهتر و بهتر می شود، به خصوص در یک زمان حیاتی. این زمان برای هر تیمی در مسابقات مهم ترین زمان خواهد بود، زیرا شما در حال رسیدن به پایان تجاری مسابقات هستید. رفتن به پلی آف و بهترین عملکرد خود را. وقتی سوریا را در آهنگی مانند این داشته باشید، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. تیم ها با دقت به ترکیب MI نگاه می کنند زیرا او کلید MI و فصل آنها را در دست دارد.”

پست های جدید  ویرات کوهلی، آنوشکا شارما بازی بدمینتون بازی می کنند. اینترنت تحت تاثیر - تماشا کنید

خمیری که با محبت از آن به عنوان “آسمان” یاد می شود، خط افق بمبئی را با شش ها بر فراز استادیوم وانکهد نقاشی کرد.

سورش راینا، کارشناس IPL JioCinema، به شدت تحت تأثیر رویکرد یداو برای ضربه زدن در شب قرار گرفت، “او با روانشناسی توپ گیر بازی می کند. روشی که توپ را به زمین می زد. امروز بار دیگر با آرامش در حال ضربه زدن بود. رویکرد او. خوب بود، قصدش خوب بود و به نتایج نگاه کنید. او در 49 توپ 103 دوش توپ را به دور زمین زد و با جشن امضای خود به پایان رسید.

تایتان ها پس از سقوط درجه یک خود شانس اندکی برای کسب این برد داشتند، اما رگبار شش تایی دیرهنگام رشید خان باعث سرگرمی در آخرین لحظه برای طرفداران شد.

خان از بولر برجسته برای بازی با خفاش تمجید کرد: “این ضربه فوق العاده ای از رشید خان بود. بازی تقریباً خوب و واقعاً انجام شده بود قبل از اینکه او به بازی خفاش بیاید اما او برنامه های دیگری داشت. این می توانست یک برد بزرگ باشد اما رشید خان. از نظر من، این یکی از بهترین اینینگ‌هایی است که یک تیم متوسط ​​پایین‌تر در یک اینینگ IPL در مدت زمان طولانی بازی کرده است.

(به جز تیتر، این خبر توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده است)

موضوعات ذکر شده در این مقاله