سورش راینا بهترین IPL 2023 XI را انتخاب کرد و به جای MS Dhoni، کاپیتان این بازیکن را نام برد.

سورش راینا بهترین IPL 2023 XI را انتخاب کرد و به جای MS Dhoni، کاپیتان این بازیکن را نام برد.

عکس فایل سورش راینا (سمت چپ) و ام اس دهنی.© توییتر

MS Dhoni از دست داد زیرا سورش راینا، ستاره سابق چنای سوپر کینگز، بهترین تیم خود را در IPL 2023 انتخاب کرد. راینا، که بیشتر دوران حرفه ای خود در IPL را برای CSK بازی کرد و با آنها چهار عنوان قهرمانی کسب کرد، هاردیک پاندیا، کاپیتان گجرات تایتانز را به عنوان بازیکن انتخاب کرد. کاپیتان تیمش به جای دونی. در همین حال، ویکت‌باتری که راینا در تیمش انتخاب کرد، نیکلاس پوران بازیکن وست هند و سوپر جاینتز لاکنو بود. او Yashasvi Jaiswal و Shubman Gill را به عنوان بازکننده های تیم انتخاب کرد، در حالی که Virat Kohli، Suryakumar Yadav و Rinku Singh دنبال کردند. راویندرا جادجا، محمد شامی، محمد سراج و یوزوندرا چاهال یازدهم را تکمیل کردند.

بازیکنان تعویضی که راینا برای تیمش انتخاب کرد عبارتند از کامرون گرین، روتوراج گایکواد، جیتش شارما، متیشا پاتیرانا و یاش تاکور.

راینا انتخاب خود را در JioCinema طی تعاملی با مجری برنامه آکاش چوپرا و متخصصان پارتیو پاتل و ظهیر خان فاش کرد.
پارتیو نیز در حالی که تیمش را انتخاب کرد، دونی را ترک کرد، در حالی که زاهیر کهنه سرباز CSK را به عنوان کاپیتان در بهترین ترکیب خود در IPL 2023 قرار داد.

با صحبت در مورد فصل جاری IPL، CSK به رهبری Dhoni با 15 دوندگی بر GT به رهبری هاردیک در مرحله مقدماتی 1 وارد فینال شد. 17 امتیاز از 14 بازی.

از سوی دیگر، هندی های بمبئی با 81 ران در Eliminator موفق به شکست لاکنو سوپر جاینت شدند تا مسابقه Qualifier 2 را با GT برپا کنند. برنده بازی در فینال مسابقات به مصاف CSK خواهد رفت.

GT مدافع عنوان قهرمانی است زیرا آنها این عنوان را در فصل افتتاحیه IPL خود در سال 2022 به دست آوردند. MI رکورد پنج عنوان IPL را به نام خود ثبت کرده است، در حالی که CSK آنها را با چهار عنوان به اعتبار خود دنبال می کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله