سناریوی مقدماتی پلی آف IPL 2023: SunRisers Hyderabad، Lucknow Super Giants چگونه می توانند پیشرفت کنند؟

سان رایزرز حیدرآباد روز شنبه در ورزشگاه بین‌المللی راجیو گاندی میزبان لاکنو سوپر جاینتز در یک مسابقه حساس لیگ برتر هند (IPL) 2023 است. در حالی که SRH اگر بخواهد در بین چهار تیم برتر به پایان برسد وظیفه بزرگی در پیش دارد، LSG باید بازی های باقی مانده خود را برای تثبیت جایگاه خود در پلی آف پیروز شود. شاگردان آیدن مارکرام با تنها 4 برد در 10 بازی در رده نهم جدول 10 تیمی قرار دارند. از سوی دیگر، LSG، درست خارج از موقعیت های پلی آف در رده پنجم قرار دارد.

SRH باید هر چهار بازی باقیمانده خود را در مرحله لیگ قهرمانی پیروز کند.

چنین وضعیتی باعث می شود که آنها در مجموع 8 برد و 16 امتیاز در جلف جمع کنند. با این حال، آنها همچنان به نتایج دیگری نیاز دارند تا به نفع خود پیش بروند.

همچنین، آنها باید بازی‌های باقی‌مانده خود را با اختلاف زیادی ببرند تا نرخ خالص اجرای خود را که در حال حاضر -0.472 است، بهتر کنند.

مسابقات باقی مانده برای SunRisers Hyderabad:

SRH در مقابل LSG، 13 مه
GT vs SRH، 15 مه
SRH در مقابل RCB، 18 مه
MI vs SRH، 21 مه

در مقابل، LSG در صورت پیروزی در بازی‌های باقی‌مانده، مجبور نیست به نتایج دیگر تکیه کند. در حال حاضر، تیم تحت رهبری Krunal Pandya با 11 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

بازی‌های باقی‌مانده برای غول‌های بزرگ لاکنو:

SRH در مقابل LSG، 13 مه
LSG vs MI، 16 مه
KKR vs LSG، 20 مه

در صورت پیروزی در بازی های باقی مانده، LSG 17 امتیاز در کیف خواهد داشت که به طور خودکار بازیکنانی مانند راجستان رویالز، رویال چلنجرز بنگلور، کلکته نایت رایدرز، SRH و دهلی کپیتالز را از رقابت خارج می کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله