سناریوی مقدماتی پلی آف IPL 2023: چگونه سوپر کینگز چنای، نایت سواران کلکته می توانند پیشرفت کنند؟

Chennai Super Kings در حال فعالیت در IPL 2023© BCCI

چنای سوپر کینگز به دنبال تضمین جایگاه خود در پلی آف لیگ برتر هند (IPL) 2023 خواهد بود، در حالی که کولکتا نایت رایدرها قصد دارند خود را در شکار نگه دارند زیرا دو طرف در روز یکشنبه مقابل هم قرار می گیرند. در رویارویی قبلی خود، CSK به طور جامع KKR را شکست داد و با توجه به فرم های فعلی آنها، تیم تحت رهبری MS Dhoni یک بار دیگر مورد علاقه خواهد بود. CSK در آخرین بازی خود DC را شکست داد در حالی که KKR به لطف ضربه درخشان Yashasvi Jaiswal توسط راجستان رویالز کاملاً مغلوب شد. در حالی که CSK با 15 امتیاز دوم است، KKR در حال حاضر در رده هشتم قرار دارد.

برای KKR، وضعیت کاملاً روشن است. همه بازی‌های آن‌ها را برنده شوید و به‌منظور بهبود نرخ اجرای خالص، آنها را به طور جامع برنده شوید. بهترین چیزی که در حال حاضر می توانند به آن امیدوار باشند رسیدن به 14 امتیاز است و به نتایج دیگر کمک می کنند. با این حال، بعید به نظر می رسد که نیتیش رانا و شرکت واجد شرایط شوند.

مسابقات باقیمانده برای Kolkata Knight Riders:

14 می: مقابل چنای سوپر کینگز
20 می: مقابل لاکنو سوپر غول‌ها

CSK با 15 بازی از 12 بازی در جایگاه بسیار بهتری در جدول امتیازات قرار دارد و آنها برای کسب جایگاه خود در چهار بازی پایانی به یک برد نیاز دارند. تیم تحت رهبری دونی چالش های زیادی در راه داشت اما بازگشت خوب به فرم برای تقویت موقعیت آنها کافی بود. دو باخت در دو مسابقه پایانی زندگی را برای آنها دشوار می کند اما آنها همچنان می توانند بسته به نتایج دیگر جواز کسب کنند.

پست های جدید  پپ گواردیولا اعلام کرد که به عنوان رئیس بارسلونا بازگشت نمی کند

بازی های باقی مانده برای Chennai Super Kings:

14 می: در مقابل نایت رایدر کلکته
20 می: مقابل پایتخت دهلی

موضوعات ذکر شده در این مقاله