سقوط آکسار پاتل به طرز خنده‌داری در حین “تمرین سرگرم کننده” تیم هند در آستانه فینال WTC. تماشا کردن

تیم کریکت هند، بدون احتساب بازیکنانی که در حال حاضر بخشی از فصل جاری لیگ برتر هند هستند، تمرینات خود را قبل از فینال مسابقات قهرمانی جهان که قرار است در Oval انگلستان برگزار شود، آغاز کرده است. بازی با استرالیا در 7 ژوئن آغاز خواهد شد و بازیکنان هند مطمئن هستند که در تلاش خود برای قهرمانی سنگ تمام نمی گذارند. BCCI در روز جمعه ویدیویی را در رسانه های اجتماعی آپلود کرد که در آن افرادی مانند Axar Patel، Shardul Thakur و Umesh Yadav در حال انجام یک «تمرین سرگرم کننده» دیده می شدند و پایان آن به طرز خنده داری عالی بود.

این یک تمرین خنده دار برای تمرین گرفتن بود و آکسار پاتل در پایان عقب افتاد تا سرگرمی بیشتری به آن اضافه کند.

اینجا را تماشا کنید:

شایان ذکر است که هند بازیکنان ستاره خود را به دلیل مصدومیت، KL Rahul، Jasprit Bumrah و Rishabh Pant در فینال WTC از دست خواهد داد.

ترکیب هند برای فینال WTC: روهیت شارما (کاپیتان)، شوبمن گیل، چتشوار پوجارا، ویرات کوهلی، آجینکیا راهانه، کی‌اس بهارات (هفته‌انه)، راویچاندران آشوین، راویندرا جادجا، آکسار پاتل، شاردول تاکور، مهد. شامی، محد. سراج، اومش یاداو، جایدف اونادکات، ایشان کیشان (هفته هفته).

بازیکنان آماده به کار: روتوراج گایکواد، موکش کومار، سوریاکومار یاداو.

شورای بین المللی کریکت (ICC) روز چهارشنبه گلدان جوایز مسابقات جهانی آزمون قهرمانی 2021-23 را اعلام کرد.

طبق یک بیانیه رسمی، 9 تیم مبلغ هنگفتی معادل 31.4 کرور روپیه به اشتراک خواهند گذاشت که مشابه چرخه قبلی (2019-2021) است.

برنده فینال WTC یک جایزه عظیم 13.22 کرور (تقریبا) به خانه خواهد برد در حالی که نفر دوم 6.61 کرور (تقریبا) به جیب خواهد زد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله