“سفر در زمان واقعی است”: ویدیوی “MS Dhoni از 2040” ویروسی شد، طرفداران شوکه شدند

شبیه به MS Dhoni در طول مسابقه شماره 41 IPL 2023 روی سکوها مشاهده شد.© توییتر

MS Dhoni در آستانه پرده زدن به حرفه کریکتینگ خود است، اما هر روز که می گذرد شور و شوق او در بین طرفداران بیشتر می شود. کاپیتان سابق هند در تاریخ 15 آگوست 2020 به دوران حرفه ای بین المللی خود پرداخت، اما او همچنان به عنوان بازیکن در لیگ برتر هند فعال باقی مانده است. Dhoni، که کاپیتان چنای سوپر کینگز در T20 فوق‌العاده است، همچنان با دستکش برقی خود در پشت کنده‌ها، ضربه‌های قدرتی در هنگام ضربه زدن و طرح اصلی در زمان کاپیتانی، جذابیت خود را گسترش می‌دهد.

در حالی که ویدیوهای درخشش Dhoni در داخل و خارج از زمین همچنان در حال پخش است، یک کلیپ جدید در رسانه های اجتماعی منتشر می شود که کاپیتان CSK در آن نیست. چیزی که در مرکز فیلم قرار می گیرد، پیرمردی است که شبیه به ظاهری که دونی در آن سن خواهد داشت، است.

این کلیپ مربوط به مسابقه شماره 41 IPL 2023 است که بین چنای سوپر کینگز و پنجاب کینگز در استادیوم MA Chidambaram برگزار شد.

یکی از کاربران اینستاگرام این ویدئو را با شرح زیر به اشتراک گذاشت: “برووو دونی از سال 2040 در حال تماشای این مسابقه است.”

یکی از کامنت های این ویدیو را می خوانید: «سفر در زمان ممکن است». کاربر دیگری نوشت: «از همه شوخی‌ها چه می‌شود اگر این واقعاً واقعی باشد… حدس بزنید باید منتظر سال 2040 باشیم.

در حالی که بسیاری حدس می زدند که فصل جاری IPL آخرین فصل دونی باشد، هم تیمی سابق او در هند و CSK، سورش راینا، آنچه را که “تالا” در مورد موضوع بازنشستگی به او گفته بود، فاش کرد و این تنها خبری است که هواداران می خواستند بشنوند.

به نقل از ایندیان اکسپرس، راینا در صحبت در JioCinema فاش کرد که ضربه‌گیر کهنه‌کار ویکت‌باز در جلسه اخیرشان در فصل جاری IPL چه گفته است. جام اصلی jeetke ek saal aur khelunga (پس از کسب جام، یک سال دیگر بازی خواهم کرد).

موضوعات ذکر شده در این مقاله