“سرکش، سرسخت”: سونیل گاواسکار از مدیریت پایتخت دهلی به دلیل “امتناع از تبلیغ نامشخص” ستاره انتقاد کرد

تصویر فایل آکسار پاتل© BCCI

دهلی کپیتالز در IPL 2023 یک بازی فراموشکار را پشت سر گذاشت، زیرا توانست تنها پنج برد از 14 مسابقه را به ثبت برساند. هواداران انتظارات زیادی از فینالیست های IPL 2020 داشتند اما در رده نهم جدول امتیازات به پایان رسیدند. علیرغم داشتن افرادی مانند دیوید وارنر، کولدیپ یاداو، میچل مارش، دی سی به طرز بدی نتوانستند اثری در این فصل از خود به جای بگذارند. با این حال، یکی از بازیکنانی که به طور قطع از دیگری متمایز بود، آکسار پاتل همه کاره بود، زیرا او هم با چوب و هم با توپ سازگار بود. اگرچه آکسار با خفاش دوهای زیادی داشت، اما همچنان از او در رتبه شش و هفت استفاده می شد.

سونیل گاواسکار، کاپیتان سابق هند، در مورد آکسار، از مدیریت دی سی انتقاد کرد که علیرغم نمایش خوب پشت سر هم، او را در مسابقات قهرمانی ارتقا نداده است.

“سپس امتناع سرسختانه و تقریباً سرکشی از تبلیغ آکسار پاتل در مرتبه ضربه زدن وجود داشت. این امر باعث شد راوی شاستری که تا سال گذشته مربی تیم هند بود و توانایی ضربه زدن آکسار را دیده بود، بپرسد که آیا وجود دارد یا خیر. گاواسکار در آخرین ستون خود برای اسپورت استار نوشت: چیزی در قرارداد وجود داشت که می گفت پاتل بالاتر از شماره 7 به ترتیب ضربه زدن نمی زند.

آکسار IPL 2023 را با مجموع 283 راند با نرخ ضربه 139.41 به پایان رساند. به غیر از این، او 11 ویکت را نیز اسکالپ کرد.

در مورد دی سی، آنها آخرین بازی خود را در روز شنبه مقابل چنای سوپر کینگز انجام دادند، جایی که با شکست 77 ران روبرو شدند. سوپر کینگز سپس گجرات تایتانز را در Qualifier 1 شکست داد و وارد فینال شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله