سردرگمی وحشتناک بین Sanju Samson و Yashasvi Jaiswal نتایج ضعیف در بازی RR vs GT IPL 2023. تماشا کردن

راجستان رویالز روز جمعه یک بازی فراموش نشدنی مقابل گجرات تایتانز در یک بازی IPL 2023 داشت. تیم تحت رهبری سانجو سامسون با زدن اولین ضربه، حتی نتوانست 120 را لمس کند و در نهایت بازی را با 9 ویکت شکست داد. کومار سانگکارا، سرمربی راجستان رویالز، عملکرد این تیم در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز را “بسیار ضعیف” و “شرم آور” خواند. راجستان در مجموع 118 اور در 17.5 در بازی لیگ برتر هند مقابل GT در زمین چمن خانگی تسلیم شد. ضربه‌زنان GT حتی در تعقیب هدف نیز عرق نکردند، زیرا آنها یک پیروزی راحت با 9 ویکت را برای بازپس گیری جایگاه اول در مرحله گروهی به دست آوردند. در طول مسابقه، راجستان تلاش می کرد تا بر روی منافذی که ایجاد می کرد، بسازد.

Sangakkara پس از بازی گفت: “برای هر کسی شرم آور است که شما خوب بازی نکنید.” او افزود: “اما ما باید این واقعیت را بپذیریم که امروز به شدت فقیر بودیم. و این اولین قدم است. شما متوجه می شوید، آن را می پذیرید و سپس سعی می کنید راه حل هایی برای مشکلات پیدا کنید.”

RR اولین ویکت خود را زمانی از دست داد که Yashasvi Jaiswal پس از یک درگیری وحشتناک با کاپیتان سانجو سامسون دویده شد.

مربی گفت که RR قصد خود را نشان داد. با این حال، “بی پروا” بودند.

“ما از نظر سرمایه گذاری در شروعی که به دست آوردیم، بسیار بسیار ضعیف بودیم. برای مدتی قصد نشان می دادیم، اما کمی بی پروا بودیم، و بعد از آن در مقابل دو اسپینر قصد بسیار بسیار کمی داشتیم. رشید عالی بولد کرد. من فکر می‌کردم که نور هم خیلی خوب بازی می‌کرد، اما این زمانی است که ضربه‌زنان باید گام بردارند و بیشتر و بیشتر اراده کنند.”

حتی پس از اینکه موفق به ثبت نام یک کل در هیئت مدیره نشد، RR همچنان این فرصت را داشت تا با ترکیب مرگبار بولینگ خود، جدول را تغییر دهد.

گجرات تایتان‌ها قبلاً یک بار شکست خورده‌اند در حالی که امتیاز پایین 131 را دنبال می‌کردند. RR فرصتی داشت تا بازی را از آرواره‌های شکست بدزدد.

“حتی یک دفاع در کریکت T20 باید قصد گلزنی داشته باشد. شما روی دنباله 6، 4، 3، 2، 1 کار می کنید؛ یا اگر تحت فشار هستید، 4، 3، 2 می گیرید، 1. اما شما همیشه به دنبال فرصت هایی برای گلزنی هستید و حداقل به دنبال اعتصاب هستید.

“و هنگامی که این قصد نشان داده شد، مهم نیست که چقدر کاسه‌باز خوب هستید، همیشه به این فکر می‌کنید که نمی‌توانید خمیر را شل کنید زیرا قرار است کنار گذاشته شوید. کاپیتان سابق سریلانکا افزود: “باید واقعاً نگاه کرد.”

رویالز راجستان تلاش خواهد کرد تا راه خود را برای بازگشت به مسیرهای پیروزی در روز یکشنبه با سان رایزرز حیدرآباد پیدا کند.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله