سرخپوستان خوش‌بالا بمبئی در مسابقات مقدماتی 2 با قهرمانان دفاع از IPL، گجرات تایتان‌ها روبرو می‌شوند.

عملکرد نفس گیر آکاش مادوال در بولینگ مقابل لاکنو سوپر جاینتز در المینیتور به قهرمانان پنج دوره IPL هندی بمبئی بال می داد و آنها شانس خود را در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در مسابقات مقدماتی 2 که روز جمعه در بزرگترین استادیوم جهان در احمدآباد برگزار می شود، می دیدند. . سرخپوستان بمبئی که چهارشنبه شب در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای بر روی فیگورهای جادویی پنج برای پنج تولید شده توسط مادهوال تولید شده بودند، LSG را با پیروزی 81 ران از مسابقه تا فینال حذف کردند.

پیروزی عظیم MI هشداری برای رقبا بود که می‌توانند بازی خود را طبق مناسبت حتی در غیاب ستاره‌های پیسر جاسپریت بومراح و جوفرا آرچر و تیم اصلی تیلاک ورما بالا ببرند.

MI به خود افتخار می کند که وقتی شانس ها در برابر آنها انباشته است، پیشرفت می کنند، کاری که در طول فصل انجام داده اند. تیم روهیت شارما با پایان یافتن آخرین فصل در دوره قبلی، این فصل را به پایان رسانده است تا در رقابت برای کسب عنوان ششم IPL حتی با منابع محدود باقی بماند.

افرادی مانند کامرون گرین، سوریاکومار یداو و تیم دیوید به خوبی به چالش‌ها پاسخ داده‌اند و اکنون ستون فقرات دپارتمان ضربه‌زنی را تشکیل می‌دهند و نهال وادهرا جوان نیز تأثیر زیادی گذاشته است و زوج افتتاحیه روهیت و ایشان کیشان کار منصفانه‌ای را انجام می‌دهند. .

این یک آزمون سخت برای حمله بولینگ تایتان ها به رهبری محمد شامی (26 ویکت در 15 مسابقه) خواهد بود تا از ضربات MI که تا پایان کسب و کار مسابقات به شدت بهبود یافته است، بهتر عمل کند.

مدهوال وحی با توپ بوده است. توپ‌باز بازوی راست، یک طلسم رویایی 3.5-0-5-5 را در برابر LSG بازگرداند تا تیمش را پس از انفجار سه ویکت که در آخرین بازی حساس لیگ آنها مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد پیروز شد، به نیمه نهایی مجازی برساند.

کهنه سربازان پیوش چاولا (21 ویکت در 15 مسابقه) و جیسون بهرندورف (14 ویکت در 11 مسابقه) نیز چشمگیر بوده اند، در حالی که کریس جردن گران قیمت نیز از یک بازی خوب 2-1-7-1 در Eliminator لذت برد.

گجرات تایتان‌ها که در مرحله مقدماتی 1 توسط چنای سوپر کینگز ماهندرا سینگ دونی پیشی گرفته و مغلوب شده‌اند، آخرین فرصت را خواهند داشت تا خود را جمع کنند و در شرایط آشنا در اینجا بهترین قدم خود را به جلو بگذارند تا بتوانند برای دومین فینال IPL خود در تروت واجد شرایط شوند.

برای مدافعان عنوان قهرمانی ضروری است که ضربات ضربه زدن آنها به طور هماهنگ انجام شود، زیرا شوبمن گیل و ویجی شانکار در چند بازی اخیر بخش اعظم وزنه برداری را با خفاش انجام داده اند.

گیل ممکن است روز تعطیلی مقابل CSK داشته باشد، اما دو قرن حضور او در مراحل پایانی لیگ، او را به بزرگترین تهدید برای سرخپوستان بمبئی تبدیل کرده است.

باتر هندی با 722 دوش در 15 مسابقه به طور میانگین 55.53، شامل دو قرن و چهار دهه پنجاه، 421 دوش بیشتر از دومین خمیر GT – شانکار با 301 دوش در 12 مسابقه – دارد و همچنین فقط هشت ران دارد. کوتاه است که از Faf du Plessis RCB عبور کنید تا با اکثر دویدن ها در این IPL به پایان برسانید.

تایتان ها همچنین انتظار بیشتری با خفاش از کاپیتان خود هاردیک پاندیا دارند که در حال افت فرم است و در پنج بازی آخر خود امتیازهای 8، DNB، 8، 4 و 25 را کسب کرده است. دیوید میلر نیز در این فصل بدون حضور 50 نفری تایتان‌ها در رده متوسط ​​پایین‌تر بازی کرده است و در سه بازی اخیر خود نیز موفق به کسب دو رقمی نشده است.

مسابقه جمعه شب اینجا سومین دیدار بین GT و MI در این فصل خواهد بود که هر دو تیم هر کدام یک بازی را برده اند.

پس از اینکه تایتان ها در یک بازی یک طرفه 55 ران MI را در این مکان شکست دادند، در بازی بعدی خود، سوریاکومار اولین قرن IPL خود را به دست آورد تا MI را به پیروزی 27 ران برساند – حاشیه ای که می توانست خیلی بیشتر باشد. رشید خان توپ 72 وحشیانه 32 را له نکرد.

تایتان های گجرات:هاردیک پاندیا (ج)، شوبمن گیل، دیوید میلر، آبیناو منوهار، سای سودارسان، وریدیمن ساها، متیو وید، رشید خان، راهول تواتیا، ویجی شانکار، محمد شامی، آلزاری جوزف، یاش دیال، پرادیپ سانگوان، دارشان جهانتکانده ، آر. سای کیشور، نور احمد، داسون شانکا، اودئان اسمیت، کی اس بهارات، شیوام ماوی، اورویل پاتل، جاشوا لیتل و موهیت شارما.

سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، کریس جردن، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (هفته‌انه)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکا، آکاش مادوال، رایلی مردیث ، شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک ورما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله