سرخپوستان بمبئی یازدهم مقابل چنای سوپر کینگز، IPL 2023 را پیش بینی کردند: آیا هریتیک شوکین برای خود جایی خواهد یافت؟

IPL 2023: MI در درگیری بعدی خود با CSK روبرو می شود© BCCI

هندی های بمبئی روز شنبه در مسابقه IPL 2023 خود به مصاف Chennai Super Kings خواهند رفت. قهرمانان پنج دوره پس از کسب پیروزی بزرگ مقابل پنجاب کینگز به این دیدار خواهند آمد. بازیکنانی مانند ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو و تیلاک وارما به این موقعیت دست یافتند و با هفت ویکت در تعقیب 215 پیروزی کناری خود را به دست آوردند. از آنجایی که زمین استادیوم MA Chidambaram دوستدار چرخش است، MI احتمالاً شامل هریتیک جوان می شود. برای تقویت اسپین اتک خود، وارد یازده بازیکن خود شوند.

بازگشت جوفرا آرچر برای بمبئی نوید خوبی است، اما او باید ویکت‌ها را انتخاب کند در حالی که برای مقرون‌به‌صرفه بودن مسئولیت بر عهده سایر بول‌بازان است.

اگر MI مجبور شود ضربات CSK را تحت کنترل داشته باشد، پیوش چاولا، پا می چرخد.

ایشان کیشان در پیروزی مقابل پنجاب کینگز در روز چهارشنبه مانند سوریاکومار یاداو به فرم خوبی دست یافت و این باعث خوشحالی مدیریت تیم بمبئی و هواداران می شد.

اگر این دو، به غیر از روهیت، کامرون گرین و تیلاک وارما بتوانند به راه بیفتند، بول کاران سوپر کینگز وظیفه بزرگی در پیش خواهند داشت.

ویکت‌های استادیوم چیدامبارم تا کنون برخلاف ویکت‌های کند و پایین گذشته، ترکیبی بوده و تیم‌ها را قادر می‌سازد تا امتیازات خوبی کسب کنند. اینکه چه نوع آهنگی برای یازدهمین مسابقه CSK در فصل ارائه می شود، می تواند در روند کار حرفی برای گفتن داشته باشد.

یازده پیش بینی شده MI در برابر CSK: روهیت شارما (C)، ایشان کیشان (WK)، کامرون گرین، سوریاکومار یاداو، تیلاک ورما، تیم دیوید، نهال وادهرا، هریتیک شوکین، جوفرا آرچر، پیوش چاولا، آکاش مادوال.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله