سرخپوستان بمبئی یازدهم مقابل رویال چلنجرز بنگلور، IPL 2023 را پیش بینی کردند: آیا تیلاک وارما جای خود را باز خواهد گرفت؟

هندی‌های بمبئی روز سه‌شنبه در ورزشگاه Wankhede بمبئی در مسابقه IPL 2023 به مصاف رویال چلنجرز بنگلور خواهند رفت. در دیدار قبلی خود در این فصل، RCB با هشت ویکت به عنوان برنده ظاهر شد. در حال حاضر، MI با مجموع پنج برد از 10 مسابقه در رده هشتم جدول امتیازی ایستاده است. قهرمان پنج دوره پس از شکست مقابل چنای سوپر کینگز به این دیدار خواهد آمد. برای آن مسابقه، MI بازیکن ستاره خود تیلاک ورما را نیمکت نشین کرده بود، که به احتمال زیاد به تیم مقابل RCB باز خواهد گشت.

جدای از این، جوفرا آرچر، ستاره پیسر MI نیز به دلیل مصدومیت از مسابقات حذف شد و کریس جردن به عنوان جانشین او معرفی شد.

با تشدید رقابت برای پلی آف، فرم کاپیتان روهیت شارما با چوب و بولینگ در اورهای مرگ نگرانی بزرگی برای میزبان MI خواهد بود.

با 184 دوش در 10 مسابقه با میانگین فراموش نشدنی 18.39 و نیم قرن انفرادی، شارما دومین فصل ضعیف متوالی را با خفاش تحمل می کند.

با این حال، با عدم شلیک شارما در صدر، MI افرادی مانند ایشان کیشان، سوریاکومار یداو و کامرون گرین را در وسط قرار داده است، در حالی که تیلاک وارما و تیم دیوید نیز به عنوان پایان‌دهنده‌های دیرهنگام موفق شده‌اند.

در همان زمان، MI همچنین نگران مرگ خود در بولینگ خواهد بود، زیرا در اولین بولینگ چهار مجموع متوالی بیش از 200 گل دریافت کرده است، که دو مورد از آنها در عرشه‌های تخت در ورزشگاه Wankhede ثبت شده است.

XI پیش بینی شده MI در برابر RCB:ایشان کیشان، کامرون گرین، روهیت شارما، سوریاکومار یاداو، تیلاک ورما، تیم دیوید، نهال وادهرا، رایلی مردیث، پیوش چاولا، کومار کارتیکیا، ارشد خان.

پست های جدید  مسابقه پلی آف IPL 2023 راویچاندران اشوین "گجراتی، تلوگو" جمع بندی می کند

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله