سرخپوستان بمبئی یازدهم در مقابل تایتان های گجرات، IPL 2023 را پیش بینی کردند: آیا آرجون تندولکار باز خواهد گشت؟

احتمالاً یک سرخپوست خوش‌بین بمبئی در روز جمعه توسط رهبران و مدافعان قهرمانی گجرات تایتان‌ها در ورزشگاه وانکهده آزمایش خواهند شد. علیرغم اینکه بهترین ضرب و کاپیتان آن ها روهیت شارما یک پچ لاغر با پنج امتیاز تک رقمی در یورتمه را تحمل می کند، ضربه زدن MI در زمین چمن خانگی تقریباً غیرقابل توقف بوده است. MI در سه مورد 200 یا بیشتر را تعقیب کرده است، اما حمله بولینگ GT می تواند چالشی متفاوت برای قهرمانان پنج دوره ایجاد کند. MI می تواند یک یا دو تغییر در حمله بولینگ خود ایجاد کند، که در حال نشت دویدن بوده است.

این چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی XI هندی های بمبئی در مقابل گجرات تایتانز باشد:

فرم روهیت نگرانی قهرمانان پنج دوره را به همراه داشته است، در حالی که شریک افتتاحیه او، ایشان کیشان، از سوی دیگر، ثابت نبوده است. با توجه به اینکه رقابت های پلی آف به احتمال زیاد پایین می رود، هر دو به دنبال بهبود عملکرد خود خواهند بود.

بازگشت سوریاکومار یاداو به فرم بزرگترین مثبت برای MI است، که افرادی مانند کامرون گرین، تیم دیوید و تیلاک وارما بیشترین گلزنی را برای او انجام داده اند.

نهال وادرا یافته‌های این فصل برای MI بوده است، با دو نیم قرن گلزنی در همین تعداد بازی.

بزرگترین نگرانی برای MI بولینگ آنها بوده است که چهار مجموع متوالی بالای 200 را واگذار کرده است و تقریباً در مقابل RCB دوباره این کار را انجام داده است.

جیسون بهرندورف در غیاب جوفرا آرچر حمله را رهبری کرد و سه ویکت مهم در برابر RCB گرفت.

آرجون تندولکار می‌تواند بازگردد، در حالی که ممکن است رایلی مردیت به جای کریس جردن، که در اولین حضورش در MI گران بود، فراخوانده شود.

MI پیش بینی XI در مقابل GT: روهیت شارما (کاپیتان)، ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو، نهال وادهرا، تیلکار ورما، کامرون گرین، تیم دیوید، آرجون تندولکار، پیوش چاولا، جیسون بهرندورف، کومار کارتیکیا.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله