“سرخپوستان بمبئی چنین دانشگاهی هستند…”: تمجید عظیم ستاره سابق هند از آکاش مدوال

عکس فایلی از آکاش مادوال، هندی‌های بمبئی.© AFP

در حالی که سرخپوستان بمبئی روز چهارشنبه با پیروزی 81 ران مقابل لاکنو سوپر جاینتز در یک رویارویی یک طرفه در استادیوم MA Chidambaram در چنای وارد مسابقات مقدماتی 2 IPL 2023 شدند، آکاش مادوال با بولینگ پر شور خود مورد توجه قرار گرفت. قهرمانان پنج دوره IPL در مسابقه کلیدی، تمام کادرها را علامت زدند تا با مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز درگیری را ترتیب دهند. برنده این مسابقه در فینال IPL در احمدآباد در 28 می به مصاف Chennai Super Kings خواهد رفت.

بعد از اینکه ضربات‌هایشان با کمک‌های ارزشمندی برای هدایت MI به امتیاز بالاتر از 181 برای 8 در پیست Chepauk دوستانه چرخشی، هندوستان بدون کلاه، مادوال از طریق ضربات LSG شورش کرد و با ارقام 5 به 5 در 3.3 اور بازگشت.

عرفان پاتان، بازیکن سابق کریکت هند، دریانورد اوتاراکند را به خاطر برگزاری چنین نمایشی در یک مسابقه پرمخاطب تمجید کرد.

پاتان در کریکت لایو استارت اسپورت گفت: “ما هرگز ندیده ایم که یک بازیکن بدون کلاه در یک بازی پرفشار مسلط شود. آکاش مادوال در دو بازی اخیر 9 ویکت به دست آورده است. او شایسته تمام اعتبار است که MI را به مسابقات مقدماتی رساند.” به نقل از ANI.

Pathan همچنین در توییتر از روشی که MI به بازیکنان خود کمک می کند تا پیشرفت کنند ستایش کرد.

پاتان در پلتفرم رسانه اجتماعی نوشت: “دانشگاه Mi ek esi hai jaha ki graduation Apko super star Banati hai. #Akashmadhwal @mipaltan.”

مادوال در سال 2018 به عنوان یک توپ انداز نت عضوی از رویال چلنجرز بنگلور بود اما به عنوان یکی از چهره های مهم برای MI در بخش بولینگ ظاهر شد.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله