سرخپوستان بمبئی ناامید به پیروزی بزرگ مقابل Lowly Sunrisers حیدرآباد دست یافتند تا شانس پلی آف را تقویت کنند.

هندی‌های بمبئی، قهرمان پنج‌گانه بمبئی، به دنبال پیروزی با اختلاف زیادی مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد در بمبئی در روز یکشنبه خواهند بود، در آخرین بازی آنها در لیگ برتر هند امسال. در حالی که SRH در حال حاضر از رقابت برای پلی آف حذف شده است، سرخپوستان بمبئی، که آخرین فرصت باقی مانده است، مایلند تا از نمایش عالی خود در این فصل در ورزشگاه وانکهده حداکثر استفاده را ببرند و شانس خود را برای صعود تقویت کنند. .

با چهار برد و دو شکست، MI مطمئناً از موقعیت اصلی خود نهایت استفاده را برده است، چیزی که مردان روهیت شارما می خواهند به آن ادامه دهند زیرا آنها همچنین آخرین فرصت را دارند تا نرخ خالص دوندگی خود (NRR) را بهبود بخشند.

برخلاف راجستان رویالز که دور لیگ را با 14 امتیاز و NRR برتر 0.148 به پایان رسانده است، هندی‌های بمبئی می‌توانند یک امتیاز بهتر انجام دهند و با 16 امتیاز به پایان برسند، اما باید برنده بزرگی نیز باشند.

در حال حاضر رویال چلنجرز بنگلور در رتبه چهارم قرار دارد و می‌توان آن‌ها را در موقعیت قطبی توصیف کرد زیرا آنها NRR بهتری معادل 0.180 نسبت به MI (0.128-) و RR دارند.

RCB همچنین می‌تواند دو امتیاز حیاتی را در صورت برتری از گجرات تایتان کسب کند، اما مهمتر از آن، تیم Faf du Plessis می‌داند که دقیقاً چه چیزی از آنها نیاز است زیرا آنها آخرین بازی دور لیگ را بعد از ظهر یکشنبه انجام می‌دهند.

شانس سرخپوستان بمبئی در صورت برد و شکست RCB قوی تر می شود، در حالی که اگر هر دو در بازی های مربوطه خود در روز یکشنبه برنده شوند، NRR وارد بازی خواهد شد. نیازی به گفتن نیست که باخت درها را بر روی شانس MI می بندد.

پست های جدید  خوان لاپورتا: بارسلونا برای به خدمت گرفتن لیونل مسی هر کاری که ممکن است انجام خواهد داد

رقابت برای پلی آف IPL شاید شدیدترین رقابت امسال بوده است، به طوری که در دو روز آخر دور لیگ، سه جایگاه از چهار مرحله پلی آف تعیین شده است.

برای این موضوع، شانس کلکته نایت سواران بسیار کم است، در حالی که دهلی کپیتالز، پنجاب کینگز و سانرایزرز حیدرآباد حذف شده اند.

برای تیم تحت رهبری روهیت ضروری است که مانند دو بازی گذشته فرصت‌ها را هدر ندهند و به گجرات تایتانز اجازه دهند تا حاشیه شکست را به شدت کاهش دهند و در عین حال با پنج ران شکست مقابل لاکنو سوپر جاینتز و از دست دادن دو امتیاز از دست بدهند. در این مرحله، MI را بالاتر از RCB و RR نگه می داشت.

بزرگترین نگرانی MI، در زمین خود، بولینگ آنها بوده است که چهار مجموع با یورتمه سواری بیش از 200 و نزدیک به یک پنجم در برابر RCB، که ضربات خود را تحت فشار شدید قرار داده است.

در موارد متعددی، MI اجازه داده است که بازی‌ها با بولینگ ضعیف در زمان مرگ از کنترل آن‌ها دور شوند و کادر مربیگری و اتاق فکر تیم برای کسب نتایج بهتر این بار به پایین‌تر فشار خواهند آورد.

علیرغم اینکه روهیت گرم و سرد می دمد، ضربات MI کارهای دشوار را به راحتی انجام داده است و انتظار می رود افرادی مانند سوریاکومار یاداو، تیم دیوید، کامرون گرین، ایشان کیشان و نهال وادهرا تمام اسلحه ها را علیه توپ اندازان SRH به کار گیرند.

روهیت پس از گذراندن 5 امتیاز تک رقمی از جمله دو منفی، سعی کرد با یک توپ 18-29 و یک توپ 25-37 در دو بازی اخیر خود را به فرم بازگرداند. MI امیدوار است که کاپیتان آنها در بازی کرانچ شلیک کند.

پست های جدید  باشگاه شاختار اوکراین با سربازان مجروح و یتیمان جنگی تماس می گیرد

با این حال، بدون هیچ چیز برای از دست دادن، SRH هدف خود را به پایان رساندن و تکرار بیشتر کارهای خوبی که در برابر RCB در آخرین بازی خود انجام داد، خواهد داشت.

قرن فوق العاده هاینریش کلاسن در این IPL برای خوشایند SRH خیلی دیر به پایان رسید، اما آنها نگاهی اجمالی به آنچه که می توانند با خفاش انجام دهند، ارائه کردند، اگرچه قهرمانان 2016 هم فاقد جهت و هم قدرت آتش بودند.

سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، کریس جردن، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کامرون گرین، ایشان کیشان (هفته‌انه)، دوان جانسن، کریس جردن، کومار کارتیکا، آکاش مادوال، رایلی مردیث شمس مولانی، راماندیپ سینگ، ساندیپ واریر، هریتیک شوکین، تریستان استابس، آرجون تندولکار، تیلاک ورما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو.

Sunrisers Hyderabad: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو جانسن، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک آگاروال، هاینریش کلااسن، مایکانیل مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکال حسین و آنمولپریت سینگ.

موضوعات ذکر شده در این مقاله