ستاره PBKS، لیام لیوینگستون، بعد از بولد شدن در مقابل RR در بازی IPL 2023 همه لبخند می زند. بازیکنان سابق هند تحت تأثیر قرار نگرفتند

تماشا کنید: ستاره PBKS، لیام لیوینگستون، بعد از بولد شدن در مقابل RR در بازی IPL 2023 همه لبخند می‌زند.  بازیکنان سابق هند تحت تأثیر قرار نگرفتند

لیام لیوینگستون در حالی که با بولینگ ناودیپ ساینی روبرو می شود لبخند می زند.© توییتر

پنجاب کینگز در روز جمعه سومین تیمی شد که پس از شکست مقابل راجستان رویالز در یک بازی خانگی در دارمسالا در روز شنبه سومین تیمی شد که از مسابقات IPL 2023 حذف شد. آنها ابتدا با ضربه زدن، قبل از اینکه تیم مهمان در 19.4 اور به هدف برسد، هدف 188 دویدن را برای RR تعیین کردند. شروع اینینگ های PBKS ضعیف بود زیرا ضربات درجه یک آن ها اشتباه شلیک کردند. انتظارات زیادی از لیام لیوینگستون می رفت اما او موفق نشد. او در حالی که می‌خواست در مقابل ناودیپ ساینی برای یک هویک بازی کند، روی 9 سقوط کرد و بولینگ گرفت. او بعد از بولد شدن در حال لبخند زدن دیده می شد. یوسف پاتان و هاربهاجان سینگ، بازیکنان سابق کریکت هند، به وضوح تحت تأثیر این عمل قرار نگرفتند. یوسف تا آنجا پیش رفت که گفت اگر آنها در مجموعه PBKS بودند، پس از پخش یک ضربه ضعیف، خندیدن را انتخاب نمی کردند.

تماشا کنید: PBKS Star Smiles After Getting Bowled در مقابل RR

در صحبت کردن در مورد بازی، Devdutt Padikkal و Yashasvi Jaiswal به 50 عالی رسیدند زیرا راجستان رویالز با پیروزی چهار ویکت مقابل پنجاب کینگز در آخرین بازی لیگ IPL خود در روز جمعه، امیدهای اندک خود را برای پلی آف زنده نگه داشت. PBKS با ارسال به بات، 50 برای 4 بازی می کرد، اما سام کورن (49 توپ خارج از بازی) و جیتش شارما (44 توپ از 28 توپ) دوباره اینینگ ها را احیا کردند در حالی که ام شاهرخ خان (41 توپ خارج از بازی) جهش دیرهنگام را برای قدرت دادن به تیم فراهم کرد. 187 برای 5.

هدف 188 هرگز آسان نبود و RR باید تعقیب و گریز را در 18.3 اور تکمیل می‌کرد تا لحظه‌ای از نرخ خالص رویال چلنجرز بنگلور پیشی بگیرد، اما آنها نتوانستند.

اما همچنان RR دو امتیاز کسب کرد تا با جیسوال (50 امتیاز از 36) که در حال تعقیب و گریز بود، 73 توپ از 49 با پادیکال (51 توپ از 30) و 47 توپ دیگر با امتیاز 22 با شیمرون هتمایر (46) به عنوان RR در 19.4 به خانه اضافه شد. اوور.

با این برد، RR با 14 امتیاز به رده پنجم رسید، مانند RCB (چهارم) و بمبئی هندز (6)، که هر دو هنوز یک مسابقه برای بازی در مرحله لیگ دارند.

این ضرر به این معنی است که PBKS رسماً از IPL خارج شده است.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله