ستاره KKR رحمان الله قرباز قبل از گرفتن آکروباتیک در مقابل PBKS لگدمال می کند. تماشا کردن

وارون چاکراوارتی به دویدن خوب خود با سه ویکت مهم ادامه داد، در حالی که کلکته نایت رایدرز یک نمایش بولینگ مرتب برگزار کرد تا پنجاب کینگز را به امتیاز کمتر از 179 برای هفت نفر در مسابقه IPL که باید در روز دوشنبه برنده شود، در کلکته برگزار کرد. در روزی که سونیل نارین (4-0-29-0) خوب بود اما باز هم بدون گلوله رفت، چاکروارتی از طبیعت کند مسیر که توپ عجیب و غریب در آن چنگ انداخته بود لذت برد تا با ارقام عالی 4-0-26-3 پس از بازگشت به زمین بازگردد. PBKS خفاش را انتخاب کرد.

برای PBKS بدتر بود اما دو نفر شاهرخ خان (21 خارج از بازی، 8b) و هارپریت برار (17 خارج از بازی، 9b) به طرز درخشانی در دو اور آخر که 36 ران در یک 40 دوش ایستاده بود، پیشرفت کردند. که فقط 16 توپ بیرون آمد.

چاکروارتی تازه از آخرین قهرمانی‌هایش که از 9 ران در برابر سان‌رایزرز حیدرآباد دفاع کرد، دو نفره پنجاب متشکل از لیام لیوینگستون و جیتش شارما را که به نظر می‌رسید در اوورهای میانی کمرشان شکسته بود حذف کرد.

لیوینگستون به بهترین شکل ویرانگر خود نگاه می کرد و در اوور پنجم آندره راسل را سه تا چهار شکست داد.

لیوینگستون که در 9 توپ 15 خود خطرناک به نظر می رسید، با یک شکست سریع پا از چاکراوارتی به میدان رفت تا شاقول را روی پای پشتی خود به دام بیاندازد.

با جذب هارشیت رانا (3-0-33-2) دو نفر در پاورپلی، KKR شروعی عالی در داخل پاورپلی داشت و PBKS را به 58/3 کاهش داد. اولین ویکت رعنا پس از آن بود که رحمان الله قرباز حتی پس از کمی دست و پا زدن، یک ضربه آکروباتیک گرفت.

کاپیتان شیخار داوان (57؛ 47 ب) روز گذشته در مسابقه ای شبیه به ویرات کوهلی در مقابل پایتخت دهلی لنگر انداخت اما چپ دست هرگز نتوانست از زمین بازی کند و توسط کاپیتان KKR نیتیش رانا اخراج شد.

پست های جدید  رتبه بندی ICC T20I: شکست KL Rahul در سه تیم برتر ، ویرات کوهلی یک مقام کسب می کند

داوان با همکاری جیتش شارما (21) 53 ران همکاری کرد.

رانا به طرز هوشمندانه‌ای یک بار داخل پاورپلی و سپس در 8، 13 و 17 اوور چاکراوارتی را بولد کرد که او سهمیه خود را تمام کرد و ریشی داوان را با یک بازی اشتباه پاک کرد.

ریشی (19؛ 11b) قصد داشت چاکروارتی را برای شش در توپ اول شکست دهد، اما اسپینر KKR آخرین خنده را داشت.

روی یک ویکت عدن که از بیرون به سمت خشک‌تر به نظر می‌رسید، سیمر رانا شروعی عالی به KKR داد، پس از اینکه پرابهسیمران با سه مرز از آرورا در اوور اول، دو بار در دو اوور ضربه‌ای زد.

گورباز در تلاش دوم، پرابهسیمران را گرفت و در تلاش بعدی او مقابل رانا، مرد بکبک، بانوکا راجاپاکسا را ​​برای یک اردک سه توپی، داشت.

با این حال، همه چیز همچنان به نفع PBKS تغییر می کند، زیرا لیام لیوینگستون در یک ضدحمله با آندره راسل با سه حرکت چهارگانه پشت سر هم در یک 19 ران اوور، آندره راسل را مورد حمله قرار داد.

PBKS پس از پنج اور، زمانی که چاکراوارتی شاقول لیوینگستون را در یک چرخش حیاتی برای KKR به دام انداخت، PBKS با 51/2 در مسیر حرکت کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله