ستاره GT Wriddhiman Saha ‘Impossible’ Save، کاپیتان هاردیک پاندیا را شگفت زده کرده است. تماشا کردن

بازی آسانی برای مدافع عنوان قهرمانی IPL گجرات تایتانز مقابل راجستان رویالز در جیپور در روز جمعه بود. اسپینرهای افغانستان، رشید خان و نور احمد تازه کار، در حالی که گجرات تایتانز موفق به کسب یک پیروزی آسان با 9 ویکت شد، از رویالز راجستان عبور کردند. خان و احمد در حالی که راجستان در هجدهمین اوور بازی خود پس از اینکه کاپیتان راجستانی سانجو سامسون برنده شد و تصمیم گرفت اول ضربه بزند، پنج ویکت بین خود گرفتند.

رویال ها زود متحیر شدند و هر دو بازی باز – جاس باتلر از انگلیس (8) و یاشاسوی جیسوال (14) – را با اور ششم از دست دادند. سامسون که 30 توپ روان را به ثمر رساند، بهترین گلزن آنها بود و اخراج او در اوور هفتم، راجستان را 60-3 به لرزه درآورد.

خان سه ویکت گرفت تا راویچندران اشوین (دو نفر)، ریان پاراگ (چهار) و شیمرون هتمایر هند غربی (هفت) را حذف کند تا با نتیجه چشمگیر 3-14 در طلسم چهار اور خود به پایان برسد. خان توسط احمد مچ اسپینر 18 ساله حمایت شد که دیودت پادیکال (12) و دهرو جورل (9) را اخراج کرد و در سه اور با نتیجه 2-25 به پایان رسید.

در اوور چهاردهم، با بولینگ نور، ویکت بان GT، Wriddhiman Saha یک سیو درخشان انجام داد. در تحویل نهایی اوور مقابل شیمرون هتمایر، نور با بولینگ گسترده ای انجام داد، اما ساها تمام تلاش خود را به ثمر رساند و مطمئن شد که امتیاز اضافی دیگری به ثمر نمی رسد. هاردیک پاندیا کاپیتان GT را تحت تاثیر قرار داد.

هاردیک پاندیا، کاپیتان گجرات، گفت: “من به رشید اجازه دادم تا با نور، به یک زبان (پشتون) صحبت کند و هیچ کس بهتر از رشید نیست. خان اکنون 18 ویکت در مسابقات این فصل دارد و او اعتراف کرد که از بازگشت به فرم خود خوشحال است و هفته گذشته در 54 ران در برابر کلکته بدون ویکت رفت.

پست های جدید  NorthEast United کرالا بلاسترها را پس از اعتصاب دیرهنگام Idrissa Sylla به تساوی 2-2 رساند

ستاره اسپینر پا گفت: “روز بدی برای من بود. من چند زایمان بد انجام دادم که مجازات شد.” من فقط برگشتم و با تحلیلگر ویدئو صحبت کردم. من آن را کمی پرتر کردم.”

ترنت بولت (15) توپ انداز نیوزیلندی قبل از اینکه توسط محمد شامی اخراج شود، دومین گلزن برتر راجستان بود. شامی از هند و جاش لیتل از ایرلند در هشت اور تنگ بین آنها دو ویکت گرفتند.

شوبمن گیل (36) بازکننده گجرات توسط یوزوندرا چاهال در اور دهم قبل از اینکه کاپیتان هاردیک پاندیا یک توپ انفجاری 15 توپی 39 را بدون ضربه شش ششم ضربه بزند توسط یوزوندرا چاهال از زمین خارج شد تا بازی در اوور چهاردهم به پایان برسد. باز کننده ویدیمن ساها نیز در 41 شکست ناپذیر بود.

این پیروزی باعث شد تا گجرات تایتانز، قهرمان فعلی IPL، پس از 10 بازی سه امتیاز بالاتر از جدول را به خود اختصاص دهد.

با ورودی های AFP

موضوعات ذکر شده در این مقاله