ستاره آر آر شیمرون هتمایر در دعوای لفظی با سام کوران از PBKS، بازی‌های ضد و نقیض با خفاش ویروسی می‌شود. تماشا کردن

راجستان رویالز در مسابقه پلی آف IPL 2023 زنده ماند و روز جمعه پنجاب کینگز را با چهار ویکت شکست داد. با این برد RR با 14 امتیاز از همین تعداد بازی به رده پنجم رسید. اگرچه سرنوشت آنها دیگر در دستان آنها نیست، آنها هنوز هم می توانند با نتایج دیگر به مرحله پلی آف صعود کنند. این مسابقه تا آخرین اوور ادامه داشت، اما فینال دهروو ژورل بر شش، پیروزی راجستان رویالز را در استادیوم انجمن کریکت هیماچال پرادش در دارمسالا در روز جمعه رقم زد.

این مسابقه همچنین شاهد یک رویداد غیرمعمول بود زیرا ستاره RR، شیمرون هتمایر و سام کوران، قهرمان PBKS درگیر جنگ لفظی شدند. هتمیر که 46 توپ از 28 توپ او نقش مهمی در برد RR ایفا کرد، پس از بررسی تصمیم در مورد توپ پنجم اور هفدهم، با کوران درگیر شد. بازی ذهنی در اوور 19 ادامه پیدا کرد، زمانی که کورن دوباره به کاسه آمد، در حالی که هتمیر پس از زدن یک چهار به دور او حلقه زد. در نهایت، کوران در همان اوور به دست هتمایر افتاد.

تماشا کنید: RR Star In Verbal Spat with PBKS’ Curran, Antics With Bat ویروسی است

در مورد بازی Chasing 188، راجستان رویالز با از دست دادن ستاره خود جوس باتلر در اور دوم، ضربه اولیه ای دریافت کرد. یاشاسوی جیسوال با یک چهار ضربه را شروع کرد و سپس چند ضربه چهار به وسط زد تا امتیاز اول را از سام کوران 12 کند.

Jaiswal و Devdutt Padikkal مطمئن شدند که فشار به دلیل سقوط یک ویکت اولیه ایجاد نمی شود زیرا آنها تهاجمی بازی کردند و ضربه های چهار و شش را زدند تا نتیجه را به 57/1 در پایان پاورپلی برسانند.

PBKS در سه اور بعدی شرایط را محکم نگه داشت و پادیکال سپس در اوور دهم به دنبال افزایش امتیاز بود، زیرا او شش گل آرشدیپ را زد و سپس پنجاه خود را بالا آورد اما آرشدیپ برگشت تا او را در نقطه دو توپ بعد از بازی خارج کند. طرف در نیمه راه به 86/2 رسید.

RR دو ویکت را پشت سر هم از دست داد زیرا راهول چهار سانجو سامسون را در پای مربع عمیق گرفتار کرد.

با افزایش سرعت دویدن مورد نیاز بیش از 10، RR دنده خود را تغییر داد زیرا شیمرو هتمایر و جیسوال در سه اور بعدی سه شش و چهار چهار شکستند و 43 دوش را جمع کردند.

جیسوال (50 گل از 36) سپس به 50 توپ خارج از 35 رسید، اما اینینگ های او در همان اوور به پایان رسید و توپ را مستقیماً به دست ریشی داوان در اوور ناتان الیس فرستاد.

پیسر استرالیایی یک اور عالی زد و فقط 7 اور را از دست داد زیرا معادله 47 به 30 نیاز داشت. آرشدیپ یک اور 16 مقرون به صرفه را به دست آورد تا 8 ران را به ارمغان بیاورد که شامل یک نفر چهار تا سوم توسط ریا پاراگ بود.

با 39 توپ مورد نیاز برای 24 توپ، هتمیر یک توپ اول چهار توپ کوران را شکافت، اما بعداً با دو توپ خوش شانس بود زیرا هارپریت برار نتوانست در یک پای خوب کوتاه، یک توپ دشوار را نگه دارد. سپس هتمایر در حالی که به دنبال کشش بود از دستش خارج شد اما بلافاصله آن را بررسی کرد و پخش مجدد نشان داد که خفاشی در کار نبوده است. کوران تنها 6 ران داد زیرا معادله به 33 رسید که 18 توپ مورد نیاز بود.

رابادا 18 را با یک پای جلو بدون توپ شروع کرد و ریان پاراگ توپ فری هیت را برای شش ارسال کرد و سپس توپ بعدی را برای شش تایی دیگر در عمق میانی ویکت زد. رابادا هر چند ضربه محکمی به او زد تا توپ آخر را اخراج کند، اما در نقطه عقبی از لبه جلویی گرفتار شد. Dhruv Jurel بازیکن Impact RR سپس به عنوان جایگزین Yuzvendra Chahal در ترکیب، به خفاش رفت.

با 19 مورد نیاز برای 12، هتمایر چند چهار توپ را از طریق کاورها شکست و آنها 10 توپ را از چهار توپ خارج کردند. اما سپس داوان یک غواصی عالی را در پوشش اضافی به دست آورد تا هتمایر 46 (28) خطرناک را رد کند. کوران 10 ران را واگذار کرد و در اوور ماقبل آخر یک ویکت گرفت.

ترنت بولت این شانس را داشت که از آخرین توپ آن ضربه تکی بزند، اما ضربه‌زنان رد کردند زیرا RR می‌خواست ژورل در اعتصاب باشد.

با 5 مورد نیاز، ژورل آن را با سبکی به پایان رساند و آن را به طور مستقیم روی زمین برای شش ضربه زد تا RR با چهار ویکت پیروز شود.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله