سای سودارشان وارد کتاب های تاریخ شد و رکورد 9 ساله را در فینال IPL 2023 شکست.

سای سودارسان، 21 ساله گجرات تایتانز، اینینگ های درخشان را انجام داد تا بالاترین امتیاز را توسط یک بازیکن بدون بازی در تاریخ فینال لیگ برتر هند به دست آورد. سودارسان در بازی فینال IPL 2023 برابر چنای سوپر کینگز (CSK) در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد در روز دوشنبه به این موفقیت دست یافت، جایی که او 96 بازی هیجان انگیز از 47 توپ انجام داد. سودارسان همچنین دومین بازیکن جوانی شد که نیم قرن در فینال IPL گلزنی کرد. او در سن 21 سال و 226 روز رکورد منان وهرا را که در فینال IPL 2014 پنجاه گل زد، در سن 20 سال و 318 روز شکست. GT سودارسان را به مبلغ روپیه خریداری کرد. 20 لک در حراج IPL 2022.

با آمدن به مسابقه، ضربه هیجان‌انگیز سای سودارسان در 96 و پنجاه ضربه خوب Wriddhiman Saha، گجرات تایتان (GT) را به 214/4 در برابر چنای سوپر کینگز (CSK) در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 در نارندرا مودی رساند. استادیوم روز دوشنبه

Sudharsan با 96 گل برف 47 گل بالاترین گل را برای گجرات به ثمر رساند در حالی که ساها یک ضربه خوب از 54 توپ از 39 توپ زد. برای CSK، متیشا پاتیرانا دو کیسه زد در حالی که دیپاک چهار و راویندرا جادجا هر کدام یک ویکت اسکالپ کردند.

گجرات تایتان‌ها پس از اینکه ابتدا به خفاش افتادند، بهترین شروع را با بازکننده‌های خود Shubman Gill و Wriddhiman Saha داشتند که با بول‌های CSK در سراسر زمین کوبیدند.

بازکننده‌های گجرات ضربه را به خوبی می‌چرخانند، و اجازه نمی‌دادند توپ‌گیران CSK در حالی که توپ‌های شل پیشنهاد شده را می‌کوبند، آرام بگیرند.

راویندرا جادجا، بازیکن باتجربه همه کاره CSK، موفقیت بزرگی را برای تیمش به ارمغان آورد، زیرا او بازیکن ستاره گیل را برای 39 توپ از 20 توپ در اور هفتم بازی اخراج کرد. با این حال، ساها مقاومت و مصممیت زیادی از خود نشان داد و در فواصل زمانی منظم به بول داران CSK ضربه زد.

سپس سای سودارسان، کتک زن چپ دست، بیرون آمد تا بکوبد. جفت ساها و سودارسان هدف تیم خود را فراتر از مرز 100 ران بردند و همکاری خوبی را رقم زدند.

ساها در حالی که نیم قرن خود را در 36 توپ بالا آورد، به فرم تاول دار خود ادامه داد. اینینگ ساها در کریس کوتاه شد زیرا دیپاک چهار پس از به ثمر رساندن 54 ران، او را برای بسته بندی فرستاد. کاپیتان GT و هاردیک پاندیا کتک زن راست دست به خفاش آمدند.

سودارسان دستانش را باز کرد و در اور پانزدهم بازی، دو بیگ شش ها را به ماهیش تیکشانا زد. Sudharsan جوان فوق العاده، نیم قرن هیجان انگیز را در 33 توپ کوبید و جدول امتیازات را برای گجرات حفظ کرد.

سودارسان حرکت خود را برای تایتان های گجرات حفظ کرد و در فواصل منظم مرزها را به هم زد. سودارسان به تنهایی توشار دشپنده را برای 20 ران با کمک سه مرز و یک حداکثر در اوور هفدهم چکش کرد.

پاندیا و سودارسان پنجاه پایه شراکتی را تنها در 23 توپ دوختند. پاندیا و سودارسان 18 ران دشپنده را چکش کردند و تیم خود را فراتر از مرز 200 دوند.

بولرهای CSK هیچ پاسخی به سودارسان در مورد کشتار نداشتند زیرا خمیر مدام هر بوور را در اطراف زمین چکش می کرد.

در اور آخر، سودارسان دو شش ششم پشت سر هم زد، اما ویکت خود را به متیشا پاتیرانا از دست داد. Sudharsan از 4 فرار کوتاه افتاد و اولین قرن IPL خود را ساخت. سپس رشیدخان برای خفاش بیرون آمد.

سپس پاتیرانا توپ‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه کرد و ویکت رشید خان را روی آخرین توپ فینال گرفت تا GT را به 214/4 در 20 اور محدود کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله