“زمان برای ویرات برای حرکت به سوی…”: توییت های کوین پیترسن، واکنش اینترنت

ویرات کوهلی یک بار دیگر در جریان آخرین بازی رویال چلنجرز بنگلور در مرحله لیگ مقابل گجرات تایتانز، با ضربه محکمی به قرن هشتم IPL خود در روز یکشنبه نشان داد. با این حال، تن او بی نتیجه ماند زیرا شوبمن گیل، بازیکن جوان، دومین صد IPL متوالی خود را نیز زد و GT را با شش ویکت در دست از خط عبور داد. با این باخت، RCB از مسابقات خارج شد و راه را برای سرخپوستان بمبئی به پلی آف هموار کرد. برای کوهلی، این یک دلشکستگی دیگر بود زیرا او نتوانست RCB را به عنوان مورد علاقه برساند.

پس از خروج RCB، کوین پیترسن، کاپیتان سابق انگلیس، اشاره کرد که کوهلی اکنون باید RCB را ترک کند و برای پایتخت دهلی بازی کند.

پیترسن در توییتی نوشت: “زمان آن رسیده است که VIRAT به پایتخت حرکت کند…! #IPL.”

توییت پیترسن در حالی که هواداران بالا آمدند و نظر خود را در نظرات بیان کردند، اینترنت را طوفان کرد.

شایان ذکر است که کوهلی یک بازیکن کریکت متولد دهلی است و طبق برخی گزارش‌ها، انتظار می‌رفت که در مزایده‌های فصل افتتاحیه IPL در سال 2008، او توسط Delhi Daredevils (در حال حاضر پایتخت) خریداری شود. توسط RCB و از آن زمان بخشی از حق رای دادن مستقر در بنگالورو بوده است.

بعد از اینکه کوهلی یک توپ 61 توپ 101 را در رویال چلنجرز بنگلور 197 برای پنج به ثمر رساند، بهترین تلاش آن روز به نظر می رسید، اما گیل که تا 10 سال آینده مشعل دار ضربات هندی خواهد بود، نشان داد که او بهتر از بهترین است

کاری که کوهلی به خوبی انجام داد، گیل بهتر انجام داد زیرا 104 توپ شکست ناپذیر او در 52 توپ باعث شد تا تیتان ها به راحتی هدف را تعقیب کنند. مانند کاپیتان سابق هند کوهلی، این دومین صد متوالی گیل بود.

بنابراین تایتانز رقابت‌های لیگ را با 20 امتیاز به پایان رساند در حالی که CSK با 17 امتیاز بالاتر از لاکنو سوپر جاینتز به دلیل نرخ خالص بهتر در جایگاه دوم قرار گرفت. سرخپوستان بمبئی پس از پیروزی 8 ویکتی خود مقابل SRH، با 16 امتیاز به جمع چهار تیم پایانی بازگشتند.

در حالی که 34 اور مورد نیاز بود، ضربه کوتاه دست گیل با نیم ضربه، نیمه کشیدن محمد سراج ضربه قاتل بود، و سپس شش ضربه دیگر به او زد تا مسابقه را بکشد در حالی که کوهلی در کمال ناباوری سرش را کوبید.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله