ریکی پونتینگ ترکیب تیم ملی استرالیا برای فینال WTC را پیش بینی کرد و یک انتخاب شگفت انگیز اضافه کرد

ریکی پونتینگ بزرگ استرالیایی از اضافه شدن مایکل نسر به تیم استرالیا برای فینال مسابقات جهانی آزمون ICC حمایت کرده است، اما در مقابل هند به یک ضرب‌تر دیگر روی خواهد آورد. استرالیا در فینال مسابقات جهانی تست ICC که از 7 ژوئن در Oval آغاز می شود به مصاف هند خواهد رفت. نسر همه کاره به عنوان یکی دیگر از گزینه های بولینگ سریع برای استرالیا ظاهر می شود، اما ابتدا باید به تیم 15 نفره WTC خود اضافه شود که تا یکشنبه، 28 مه تایید شود. او در تیم نهایی WTC در طول یک دوره فوق العاده در مسابقات قهرمانی کانتی که در آن 19 ویکت و 311 دوش در پنج مسابقه انتخاب کرده است، قرار گرفت.

نسر تنها دو تست برای استرالیا انجام داده است – در سال های 2021 و 2022، هر دو در آدلاید بیضی – اما فرصتی برای دعوت دیرهنگام به تیم نهایی WTC است زیرا جاش هزلوود (طرف) و مارش (آداکتور) از مصدومیت بازگشته اند.

او در شرایط انگلیسی توپ‌زن فوق‌العاده‌ای خواهد بود. ما قبلاً آن را در کریکت کانتی دیده‌ایم. او کاملاً برای آن شرایط مناسب است. او احتمالاً کمی بدشانس بود که از همان ابتدا در این تیم نام‌نگرفت و قطعاً حتی در تیم Ashes، از همان ابتدا، فقط با شرایط،” پونتینگ در آخرین قسمت از ICC Review گفت.

“نسر به تازگی از چند ویکت خارج شده است. او همچنین در دومین بازی کانتی که بازی کردند، صدها امتیاز بسیار خوب به دست آورد. او یکی از آن دسته از افراد بی سر و صدا است که بازیکن بسیار ماهری و مهارتی است. پونتینگ افزود: مجموعه ای که او دارد در واقع برای انگلیس بسیار مناسب است.

پونتینگ احساس می کند استرالیا در غیر این صورت به ترکیبی روی خواهد آورد که در چند وقت اخیر به آنها خدمت کرده است و این تیم را به صدر جدول رده بندی WTC هدایت کرده است.

استرالیا چرخه WTC 2021-23 را با 152 امتیاز از 19 آزمایش برای 66.67 درصد از امتیازات احتمالی خود به پایان رساند، در حالی که هند با 127 امتیاز از 18 آزمایش و 58.8 درصد در رتبه بعدی قرار گرفت.

پونتینگ بزرگ استرالیا انتظار دارد که اسکات بولند سریعاً دیرشکفته در یازدهم ابتدایی فینال مسابقات جهانی آزمون ICC که در 7 ژوئن در Oval آغاز می شود، در صورت عدم آمادگی جاش هازلوود، نامگذاری شود.

پونتینگ گفت: “رکورد بولاند در زمانی که او در 12 ماه گذشته بازی کرده است کاملاً فوق العاده بوده است. او واقعاً به طور بالقوه در این شرایط انگلیسی پیشرفت می کند.”

ریکی پونتینگ یازدهم استرالیا را پیش بینی کرد (اگر هازلوود مناسب نباشد)

عثمان خواجه، دیوید وارنر، مارنس لابوشاگن، استیو اسمیت، تراویس هد، کامرون گرین، الکس کری، میچل استارک، پت کامینز (ج)، ناتان لیون، اسکات بولند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله