رویال چلنجرز بنگلور یازدهم مقابل هندی‌های بمبئی، IPL 2023 را پیش‌بینی کرد: آیا Faf Du Plessis و Co تغییری خواهند داد؟

IPL 2023: RCB در درگیری بعدی خود با MI روبرو می شود© BCCI

رویال چلنجرز بنگلور در بازی IPL 2023 خود در روز سه شنبه در ورزشگاه وانکهد بمبئی به مصاف هندی های بمبئی خواهد رفت. در دیدار قبلی خود در این فصل، RCB با هشت ویکت به عنوان برنده ظاهر شد. در حال حاضر، RCB با مجموع پنج برد از 10 مسابقه در رده ششم ایستاده است. آنها پس از مواجهه با شکست هفت ویکت مقابل چنای سوپر کینگز به این درگیری خواهند آمد. RCB امیدوار است که ترویکای ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس و گلن ماکسول در صدر قرار گیرد، زیرا هر زمان که آنها به طور جمعی این کار را انجام داده اند، تیم عمدتاً در سمت راست نتایج قرار گرفته است.

ماهیپال لومرور در برابر دهلی کپیتالز 54 با کیفیت را به ثمر رساند اما ضربه او کافی نبود زیرا RCB متحمل شکست شوکه شد که آنها را با 5 پیروزی و همین تعداد شکست در 10 مسابقه در رده پنجم جدول امتیازی نگه داشت.

با 511 دوش، دو پلسیس تنها ضربه‌ای در این فصل است که از مرز 500 دویدن عبور کرده است و RCB امیدوار است که کاپیتان آنها با سایرین در یدک‌کش به مجموع بزرگی برسد، اگر آنها اول ضربه بزنند.

اما باید دید که آیا RCB به غیر از سه بزرگ، که تا کنون در IPL کارهای سنگین را انجام داده‌اند، تعداد بیشتری در قفسه ضربه‌زنی خود دارند یا خیر. دینش کارتیک در این فصل با خفاش شکست خورده است و RCB نیز در ردیف پایین و میانی خود یک ضربه زن بزرگ ندارد.

حضور جاش هزلوود در بازی بولینگ RCB با هدایت محمد سراج، با 15 ویکت در 10 مسابقه تا کنون، یک ضربه در بازو ایجاد کرده است.

XI پیش بینی شده RCB در برابر MI:فاف دو پلسیس، ویرات کوهلی، ماهیپال لومرور، گلن ماکسول، سویاش پرابهودسای، کیدار جاداو، دینش کارتیک، وانیندو هاسارانگا، هارشال پاتل، جاش هازلوود، محمد سراج.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله