رویارویی بین Yashasvi Jaiswal و Faf Du Plessis در حالی که راجستان رویال در مقابل رویال چلنجر بنگلور قرار می گیرد

زمانی که راجستان رویالز با رویال چلنجرز بنگلور، که به دنبال اجتناب از هت تریک شکست‌ها هستند، در روز یکشنبه در یک مسابقه IPL، به مصاف دو ضربه‌زننده تاثیرگذار این نسخه در یاشاسوی جیسوال جوان و فاف دو پلسیس کهنه‌کار خواهد رفت. جیسوال و دو پلسیس هر دو در فرم درخشانی هستند و تا کنون دو دونده برتر این مسابقات هستند.

در حالی که دو پلسیس با 576 دوش از 11 اینینگ، شامل 6 نیم قرن و بهترین 84 در جدول امتیازدهی پیشتاز است، جیسوال با 575 دوش از 12 ضربه که شامل چهار ناک 50 و 124 ران است، در رتبه دوم قرار دارد.

باید دید در درگیری پرحاشیه یکشنبه چه کسی بهتر از دیگری می شود.

اگر هر دو یکشنبه آتش بگیرند، برای تماشاگران یک شاهکار دویدن خواهد بود.

RCB همچنین به دنبال این است که از هت تریک شکست ها جلوگیری کند، زیرا در دو بازی اخیر خود در برابر هندی های بمبئی و دهلی عقب مانده شکست خورده است.

از سوی دیگر، سلطنتی‌ها با پیروزی 9 ویکتی مقابل کلکته نایت رایدرز در روز پنجشنبه پس از سه شکست متوالی، با 47 توپ 98 جیسوال و 48 گل از 29 کاپیتان سانجو سامسون در حالی که به دنبال یک 150 گل بودند، به مسیرهای پیروزی بازگشتند. هدف را اجرا کن

در حالی که جاس باتلر در برابر KKR شکست خورد، او در کنار جیسوال در صدر تیم سلطنتی یک تهدید بزرگ باقی می ماند.

در حضور جو روت، درو ژورل و شیمرون هتمایر، رده میانی RR نیز بسیار قوی به نظر می رسد.

در جبهه بولینگ، یوزوندرا چاهال، پاپ اسپینر در برابر KKR با ارقام درخشان 4/25 خوش درخشید، ترنت بولت سریع نیوزلند ثابت قدم بوده و در آخرین مسابقه خود با دو ویکت بازگشته است.

Sandeep Sharma نیز در ابتدا از Boult پشتیبانی زیادی می کرد، در حالی که در راویچاندران اشوین با تجربه، فرنچایز راجستان یک مشتری زیرک دارد که این توانایی را دارد که در روز خودش مسابقه را تغییر دهد.

از سوی دیگر، RCB، دو بازی آخر خود را مقابل دهلی کپیتالز و هندی‌های بمبئی شکست داد و ناامید بود که با یک برد جامع، جدول را تغییر دهد.

در حالی که دو پلسیس تا کنون در طول مسابقات با خفاش سازگار بوده است، Virat Kohli در تکه‌ها درخشیده است و RCB برای شروع خوب به هر دوی خفاش‌ها نیاز دارد تا در بالا شلیک کنند.

گلن ماکسول استرالیایی اخیراً فرم خوبی را با خفاش برای RCB نشان داده است اما او به دنبال حمایت بیشتر از سوی افرادی مانند ماهیپال لومرور، آنوج روات و دینش کارتیک است.

محمد سراج پیشتاز RCB در بخش بولینگ بوده است و با 15 ویکت از 11 بازی به عنوان موفق ترین بولر برای این تیم ظاهر شده است.

اما سراج به حمایت افرادی مانند جاش هازلوود، وانیندو هاسارانگا، هارشال پاتل و ویجیکومار ویشاک نیاز دارد تا RR را مهار کند.

رویالز از برتری در جدول امتیازات برخوردار است و همچنین در رده چهارم قرار دارد در حالی که RCB در جایگاه ششم قرار دارد.

تیم‌ها: راجستان رویالز: سانجو سامسون (ج)، یاشاسوی جایسوال، جوس باتلر، شیمرون هتمایر، جو روت، دودوت پادیکال، دهروو جورل، ریان پاراگ، ساندیپ شارما، ترنت بولت، اوبد مک کوی، ناودیپ ساینی، کولدیپ سنو، کولدیپ راویچاندران اشوین، یوزوندرا چاهال، کی سی کاریاپا، جیسون هولدر، دونوان فریرا، کونال راتوره، آدام زامپا، کی ام آصف، موروگان اشوین، آکاش وشیشت و عبدالپی آ.

رویال چلنجرز بنگلور: فاف دو پلسیس (ج)، آکاش دیپ، فین آلن، آنوج راوات، آویناش سینگ، مانوج بانداژ، مایکل بریسول، وانیندو هاسارانگا، دینش کارتیک (هفته‌انه)، سیدارت کاول، ویرات کوهلی، ماهیپال لومرور، گلن ماکسول، محمد سراج، وین پارنل، هارشال پاتل، سویاش پرابهودسای، راجان کومار، شهباز احمد، کارن شارما، هیمانشو شارما، سونو یاداو، ویجیکومار ویشاک، کیدار جادهاو.

شروع مسابقه: ساعت 15:30 PTI SSC AM SSC AM AM

موضوعات ذکر شده در این مقاله