روهیت شارما ، ایشانت شارما دو آزمایش اول استرالیا را از دست داد: گزارش


روهیت شارما ، ستاره افتتاحیه هند و ایشانت شارما ، دو تست اول مقابل استرالیا را از دست می دهند و همچنین پس از انتقال به BCCI برای اینکه دو نفره برای متناسب بودن مسابقه به یک ماه زمان نیاز دارد ، در دو تست باقی مانده نیز شک دارند. این دو نفر که در آکادمی ملی کریکت در بنگالورو تحت توانبخشی هستند ، در حال حاضر برای رقابت در قسمت محدود سریال که با ODI ها در روز جمعه آغاز می شود ، رقابت ندارند.

اخبار

آنها از 17 دسامبر در گروه آزمون نگه داشته شدند اما قوانین سخت قرنطینه در دسترس بودن آنها را نامشخص کرده است.

روز سه شنبه یک منبع هیئت مدیره به PTI گفت: “NCA گزارشی ارائه داده است که Rohit و Ishant حداقل 3 تا 4 هفته دیگر طول می کشد تا تناسب مسابقات را بدست آورند.”

روهیت ، هفته گذشته در حالی که با PTI صحبت می کرد ، اظهار داشت که مصدومیت همسترینگ او اکنون خوب است و او فقط روی قدرت و تهویه کار می کند تا در NCA آماده نبرد باشد.

از طرف دیگر ، ایشانت از یک فشار جانبی بهبود می یابد.

این منبع گفت: “حتی اگر آنها الان سفر كنند ،” قرنطینه سخت “خواهند داشت ، زیرا آنها با پرواز تجاری سفر می كنند. قرنطینه سخت به این معنی است كه شما نمی توانید در طول 14 روز مانند كل تیم تمرین كنید.”

وی افزود: “بنابراین ، حالا اگر فقط كریكت استرالیا بتواند دولت را متقاعد كند و به آنها اجازه دهد در حین قرنطینه آموزش ببینند.”

تیم هند ، که پس از IPL در اوایل ماه جاری با یک پرواز اجاره ای به اینجا نشست ، به دلیل مبارزه استرالیا با موج تازه ای از موارد COVID-19 ، مجاز به آموزش قرنطینه شد.

راوی شاستری ، مربی تیم ملی روز یکشنبه اظهار داشت که شانس بازی دو سری کریکت در این بازی به این بستگی دارد که آیا آنها می توانند طی این هفته سوار پرواز پروازی به استرالیا شوند.

او گفت: “اگر شما نیاز به بازی در سری Test یا هر گونه کریکت توپ قرمز دارید ، باید در سه یا چهار روز آینده در پرواز باشید. اگر اینگونه نباشید ، سخت خواهد بود” گفت

سری چهار تست پس از افتتاحیه شبانه روز در آدلاید ، به ملبورن (26 تا 30 دسامبر) منتقل می شود و پس از آن بازی در سیدنی (7 تا 11 ژانویه) و بریزبن (15 تا 19 ژانویه) انجام می شود.

تبلیغ شده

هند پس از اولین آزمایش بدون کاپیتان ویرات کوهلی نخواهد بود زیرا وی برای تولد اولین فرزند خود به کشور باز می گردد.

بازدیدکنندگان سری 2-1 در فصل 19-19 2018 برنده شده بودند.

مباحث ذکر شده در این مقاله