راوی شاستری به طرز درخشانی توضیح می دهد که چگونه ام اس دونی CSK را در سال 2023 به یک نیروگاه تبدیل کرد

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni و Ravi Shastri© توییتر

چنای سوپر کینگز MS Dhoni با 13 امتیاز در 11 بازی در رده دوم جدول امتیازات IPL 2023 قرار دارد. در حالی که آنها دو بازی از چهار بازی اخیر خود را باخته اند در حالی که یک بازی حذف شده است، تیم Dhoni هنوز یک رتبه بالاتر از بقیه است و اکثر تیم ها با 10 امتیاز به همان تعداد یا یک بازی کمتر از CSK انجام داده اند. شایعات در مورد این که این ممکن است آخرین IPL 41 ساله Dhoni باشد، شنیده می شود، اگرچه او هنوز به طور رسمی همان را تأیید نکرده است.

راوی شاستری، سرمربی سابق هند، با توجه به اینکه شانس CSK برای صعود به پلی آف بسیار خوب به نظر می رسد، دلایل خطرناک به نظر رسیدن قهرمانان چهار دوره و “عامل دانی” را تحلیل کرد.

“او (Dhoni) در ایجاد ترکیب استاد است. شهودی است. درک است. احتمالاً با مردی که ممکن است در سال 2022 خوب نباشد اصرار می‌ورزد، اما آینده‌نگری دارد که باور کند در سال 2023 بسیار خوب خواهد بود و به او اعتماد به نفس می‌دهد. راوی شاستری در ادامه گفت: در سال 2022 به مرحله نهایی بروم. به آینده فکر می کنم. او این کار را با تعداد کمی از بازیکنان انجام می داد. من تعجب نخواهم کرد. من در آن ترکیب نیستم. من نمی دانم.” ESPNCricinfo.

اما قطعاً او به این شیوه فکر می‌کند. وقتی اکنون به این تیم نگاه می‌کنید، کسی که تقریباً مطمئن است که به پلی‌آف می‌رسد و در بازی‌های پلی‌آف، دو بازی در چنای، بسیار خطرناک به نظر می‌رسد، این تیمی است که می‌تواند به مرحله حذفی برود. فاصله. چون از قبل حل شده است. اگر سرهم بندی شده، به خاطر مصدومیت است. در غیر این صورت، آنها درست گفته اند.”

پست های جدید  باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

در حالی که تیم او در IPL 2023 عالی پیش می رود، سورش راینا، هم تیمی سابق دونی در هند و CSK، آنچه را که “تالا” در مورد موضوع بازنشستگی به او گفته بود، فاش کرد. راینا در گفتگو با JioCinema، به نقل از Indian Express، آنچه را که ضربه‌گیر کهنه‌کار ویکت‌باز در جلسه اخیرشان در فصل جاری IPL به او گفت، فاش کرد. “جایزه اصلی jeetke ek sal aur khelunga(پس از کسب جام، یک سال دیگر بازی خواهم کرد).

موضوعات ذکر شده در این مقاله