راوی شاستری “بازگشت احساسی به خانه برای هاردیک پاندیا اما شکست دادن سرخپوستان بمبئی آسان نخواهد بود”

راوی شاستری، بازیکن سابق کریکت هند معتقد است که بازگشت احساسی برای هاردیک پاندیا، کاپیتان گجرات تایتانز، که با بازی در وانخده به شهرت رسید، اما شکست دادن سرخپوستان بمبئی در اینجا همیشه برای تیم های مهمان سخت است. راوی شاستری که در کریکت لایو ستاره اسپورت صحبت می کرد، گفت: “بازگشت هاردیک به خانه احساسی خواهد بود. او در زمینی که در آن به ستاره شدن رسید، یک بازی حساس مقابل تیم انجام خواهد داد. هاردیک دوست دارد با هدایت تیمش به پیروزی، چیزهای زیادی را ثابت کند. .

این مسابقه واقعا جالب خواهد بود زیرا GT برای شکست دادن MI در خانه خود آسان نخواهد بود و سپس MI دوست دارد شکست را در احمدآباد مساوی کند و گامی محکم به سمت پلی آف بردارد.”

هاربهاجان سینگ، بازیکن سابق کریکت هند، به سرخپوستان بمبئی هشدار داد تا بازی A-Game خود را در بازی روز جمعه در برابر تیم قدرتمند گجرات که به نظر بسیار متعادل به نظر می رسد و اتک بولینگ برتری دارد، انجام دهند.

هاربهاجان سینگ در گفتگو با کریکت لایو ستاره اسپورت گفت: “MI باید A-Game خود را در برابر GT بیاورد زیرا ترکیب بولینگ دومی بسیار قوی است. GT دارای رشید، شامی و سایر توپ گیران با کیفیت است. حمله بولینگ بمبئی از سوی دیگر. دست ضعیف‌تر است و 200 راند به‌علاوه لو می‌دهند. بله، MI سه مجموع 200 پلاس متوالی را تعقیب کرده است، اما قانون میانگین‌ها ممکن است به آن برسد. همچنین، پرتاب در آن بازی بسیار مهم خواهد بود، اگر MI از دست دادن پرتاب، سخت خواهد بود.”

هاردیک پاندیا از سال 2015 تا 2021 برای هندی های بمبئی در IPL بازی کرد. پاندیا به سرخپوستان بمبئی کمک کرد تا در این مدت چهار عنوان قهرمانی را کسب کنند.

S Sreesanth بازیکن سابق کریکت هند معتقد است که مسابقه بین دو سنگین وزن جالب خواهد بود اما نحوه مراقبت از بازیکنان گجرات تایتانز را ستود.

Sreesanth گفت: “این مسابقه بین MI و GT بسیار هیجان انگیز خواهد بود. MI در Wankhede بازی می کند. آنها با یک برد بزرگ وارد این مسابقه خواهند شد. از طرف دیگر هاردیک به طرز درخشانی کاپیتان GT است. همچنین مدیریت تیم GT تیم را با آمادگی بسیار خوبی وارد میدان می کند. این تیم در یک اکوسیستم خانوادگی زندگی می کند و در این شرایط به راحتی می توان پیروز شد.”

اکثر تیم‌ها هنوز در دسترس هستند و این بازی را به یکی از رقابت‌های نزدیک در 15 سال مسابقات تبدیل کرده است. این یک نبرد پرحاشیه بین قهرمانان پنج دوره و مدافعان قهرمانی خواهد بود.

هواداران نیز شاهد رقابت بین تیم‌های مناطق مختلف کشور هستند و به این ترتیب طعم بیشتری به آن اضافه می‌شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله