راوی شاستری از این ستارگان بدون پوشش حمایت می کند تا برای تیم ملی هند در جام جهانی به چالش بکشند

دهلی نو :

راوی شاستری، بزرگ هند، ضربه‌زنان جوانی را که او را در جریان IPL تحت تأثیر قرار داده‌اند، نشان داده است که می‌تواند در مسابقات جام جهانی کریکت مردان ICC امسال شرکت کند. در حالی که هند در حال حاضر به تعدادی از بازیکنان درجه یک مانند کاپیتان روهیت شارما، کاپیتان سابق ویرات کوهلی و شوبمن گیل در حال ظهور خود می بالد، شاستری معتقد است که گروه بعدی از بترهای جوان آماده برداشتن گام بعدی هستند و می توانند آنها را تکرار کنند. در صورتی که بازیکنان کلیدی آسیب ببینند، در ویترین 50 اوور فرم بگیرند. چپ دست جوان یاشاسوی جایسوال تا کنون در IPL با مجموع 575 دوش برای رویالز راجستان با یک قرن و چهار دهه پنجاه، در حالی که همکار همکارش رینکو سینگ (407 دوش در 13 مسابقه، با سه دهه پنجاه و میانگین دوش) برجسته بوده است. بالاتر از 50) یکی دیگر از مواردی است که چشم شستری را پس از فینال قهرمانی او برای کلکته نایت رایدرز مقابل گجرات تایتانز در اوایل مسابقات به خود جلب کرده است.

شاستری معتقد است که جیسوال و رینکو هر دو توانایی انتقال به کریکت بین‌المللی در آینده را دارند و به سرعت این زوج را به عنوان مجریان برجسته برای میزبانی سانجانا گانسان در هنگام صحبت در آخرین قسمت از ICC Review معرفی کرد.

یکی از آنها (یاشاسوی) جیسوال است، صرفاً به دلیل نحوه بازی او در این فصل. و برای من، این یک پیشرفت قابل توجه نسبت به آنچه سال گذشته از او دیدم است، که یک نشانه بسیار بسیار مثبت است. این نشان می دهد که وجود دارد. پسر جوانی است که آماده است روی بازی خود کار کند، همه چیز را مرتب کند، بازی همه جانبه تری را وارد بازی کند و این کار را در این فصل انجام داده است. فقط قدرتی که با آن دوباره شوت می کند. فقط به جیب هایی که می زند. شستری به نقل از ICC گفت: اطراف زمین برخلاف سال گذشته بسیار خوب است.

“مرد دیگر رینکو سینگ است، که داستان فوق العاده ای است. هر چه بیشتر او را می بینم، آن مرد خلق و خوی شگفت انگیزی دارد. او مانند میخ ها سخت است. هر دوی این افراد پس زمینه های بسیار سختی را پشت سر گذاشته اند. آنها بسیار کار کرده اند. در ابتدا در زندگی آنها سخت بود و هیچ چیز برای آنها آسان نبوده است. بنابراین شما می توانید آن گرسنگی، آن اشتیاق، آن حرکتی که برای رسیدن به اوج لازم است را ببینید.”

اما این تنها این زوج نیستند که در IPL برای شستری متمایز شده اند، اسطوره هند و مفسر محترم نیز از ظاهر تعداد زیادی از بازیکنان جوان دیگر خوششان می آید که هنوز یک بازی ملی برای کشورشان کسب نکرده اند.

شاستری معتقد است که حمله بولینگ هند به خوبی پیش از جام جهانی امسال است، اما فکر می کند که گروهی از بازیکنان جوان در اطراف این خط هستند که به راحتی می توانند با ادامه فرم خوب قبل از مسابقات به تیم نهایی راه پیدا کنند.

تا جایی که ضربه زدن، تیلاک ورما (274 دوش در 9 مسابقه با میانگین 45.66 با پنجاه)، جیتش شارما (265 دوش با میانگین 22.08 و نرخ ضربه بالای 155) از پنجاب (پادشاهان) وجود دارد. شاستری خاطرنشان کرد که او نیز یک بازیکن دروازه بان است که بسیار خطرناک است و برجسته است.

“حتی سای سودارشان (223 دوش در شش مسابقه با میانگین 44.60 با دو پنجاه) وجود دارد، یک چپ دست (که چشم را هم جلب کرده است). سینگ (آنها) کاندیداهایی هستند که می توانند در کنار روتوراج گایکواد، که مدتی در آنجا حضور داشته، به پیش بروند.”

شاستری در پایان گفت: “اینها بازیکنانی هستند که بسته به فرمشان به جام جهانی نزدیکتر هستند، می توانند برای انتخاب تلاش کنند. و بسته به مصدومیت. اگر بازیکنان کلیدی آسیب ببینند، آنها می توانند بلافاصله وارد ترکیب شوند.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله