راجستان رویالز XI مقابل گجرات تایتان ها، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا ریان پاراگ باز خواهد گشت؟

راجستان رویالز روز جمعه در ورزشگاه Sawai Mansingh در جیپور، گجرات تایتانز را برای کسب مقام برتر در لیگ برتر هند (IPL) به چالش خواهد کشید. RR استعداد زیادی دارد اما اخیراً نتوانسته است در یک مسابقه پیروز باقی بماند. با این حال، آنها می توانند از این واقعیت که در اوایل فصل مقابل GT پیروز ظاهر شدند، کمی آرامش بگیرند. تیم تحت رهبری سانجو سامسون در 6 بازی اول خود در IPL 2023 سه بازی شکست خورده و همین تعداد برد را کسب کرده است.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی RR در برابر GT باشد:

راجستان از قدرت شلیک در ترکیب ضربات خود برای انباشته کردن دوها برخوردار است. یاشاسوی جیسوال جوان از عملکرد خوبی برخوردار است اما تیم برای اخراج به سه نفر از جوس باتلر، سانجو سامسون و شیمرون هتمایر نیاز دارد.

Devdutt Padikkal و Dhruv Jurel تعادل بسیار مورد نیاز را برای تیم فراهم می کنند، در حالی که افرادی مانند Ravichandran Ashwin و Jason Holder نیز می توانند در صورت نیاز با خفاش کمک کنند.

ریان پاراگ ممکن است پس از نادیده گرفته شدن در سه مسابقه اخیر به دلیل فرم ضعیف، فراخوان شود.

در آخرین بازی خود مقابل هندی های بمبئی، بخش بولینگ بسیار ترسناک نتوانست از 212 دفاع کند.

ترنت بولت، جیسون هولدر همه کاره، یوزوندرا چاهال اسپینر و کولدیپ سن همگی لو رفتند. آنها امیدوارند نمایش بهتری در مقابل هواداران خود داشته باشند.

برد راجستان که دارای نرخ خالص دویدن +800 است، در ورزشگاه ساوای من سینگ، آنها را به بالای جدول خواهد رساند.

RR پیش بینی XI در مقابل GT: جاس باتلر، یاشاسوی جایسوال، سانجو سامسون، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، راویچاندران اشوین، ریان پاراگ، جیسون هولدر، یوزوندرا چاهال، ترنت بولت، کولدیپ سن (دهرو جورل: ایمپکت پلیر)

موضوعات ذکر شده در این مقاله