راجستان رویالز XI در مقابل نایت رایدر کلکته، IPL 2023 را پیش بینی کرد: چه کسی راهی برای ترنت بولت خواهد داشت؟

راجستان رویالز در مسابقه بعدی خود در IPL 2023 در روز پنجشنبه در Eden Gardena در کلکته به مصاف Kolkata Knight Riders خواهد رفت. قهرمانان افتتاحیه این مسابقات پس از شکست ناامیدکننده مقابل سانرایزرز حیدرآباد در یک مسابقه مهیج آخرین توپ به این دیدار خواهند آمد. در حال حاضر، RR با مجموع پنج برد از 11 مسابقه در رده پنجم جدول امتیازی ایستاده است. در بازی قبلی خود، ترنت بولت، ستاره پیست، به دلیل خنثی کردن نیمکت نشین شد و به احتمال زیاد به تیم مقابل KKR باز خواهد گشت.

همانطور که اوضاع پیش می‌آید، چهار تیم از جمله KKR و راجستان رویالز، در هجوم ترافیک میان جدول برای بازی‌های پلی‌آف در 10 امتیاز قفل شده‌اند.

ممکن است RR در نرخ خالص اجرا (NRR) جلوتر باشد، اما اگر KKR به روند پیروزی خود ادامه دهد، معادله می تواند به سرعت تغییر کند، زیرا پیروزی هر دو طرف آنها را به جمع چهار تیم برتر خواهد برد.

در مقابل یک رویال سنگین با بازیکنانی مانند یاشاسوی جیسوال، جوس باتلر و سانجو سامسون در فرم خوب، KKR امیدوار است که بول‌بازانشان با هم عمل کنند.

در حالی که KKR باید شکاف‌های بخش بولینگ سرعت را برطرف کند، سلطنتی‌ها باید نگاهی تازه به استراتژی بولینگ خود داشته باشند.

با دفاع از 214 در برابر SRH، تصمیم رویالز برای دادن امتیاز ماقبل آخر به Kuldip Yadav به جای Obed McCoy نتیجه معکوس داد زیرا دریانورد تازه کار 24 ران را واگذار کرد.

XI پیش بینی شده RR در برابر KKR:یاشاسوی جایسوال، جاس باتلر، سانجو سامسون (به همراه)، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، دهروو جورل، راویچاندران آشوین، ترنت بولت، آدام زامپا، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله