دیوید وارنر در طول بازی DC-CSK در مقابل راویندرا جادجا جشن شمشیر برگزار می کند. تماشا کردن

تماشا کنید: دیوید وارنر در جریان بازی DC-CSK در مقابل راویندرا جادجا جشن شمشیر می‌گیرد

دیوید وارنر (راست) در طول بازی DC-CSK با “جشن شمشیر” راویندرا جادجا را مسخره می کند.© توییتر

چنای سوپر کینگز روز شنبه در ورزشگاه آرون جایتلی، پایتخت دهلی را با 77 دوش شکست داد تا به پلی آف لیگ برتر هند صعود کند. CSK 14 بازی خود در لیگ را با 17 امتیاز به پایان رساند و این به اندازه کافی خوب است که بتواند در 4 بازی آخر صعود کند. اولین ضربه زدن، دوون کانوی بازکننده با 87 توپ تنها با 51 توپ و روتوراج گایکواد با شکست 79 توپ از 50 توپ، 223 را برای 3 CSK تضمین کرد. اینینگ های کانوی شامل 11 چهار و سه شش شش بود در حالی که گایکواد به غیر از سه مرز، 7 شش تا زد و آنها 141 را برای جایگاه افتتاحیه اضافه کردند. در پاسخ، DC تنها 146 توپ را برای 9 توپ به دست آورد و 86 توپ از 58 توپ توسط کاپیتان دیوید وارنر تنها لطف بود.

در طول مسابقه، یک تعامل خنده دار بین راویندرا جادجا، بازیکن همه کاره CSK و وارنر کاپیتان دی سی اتفاق افتاد. این حادثه در سومین توپ اوور پنجم زمانی رخ داد که وارنر زمان تحویل دیپک چهار به کاور را اشتباه انداخت. معین علی در انتهای غیرمهاجم از دست داد تا ستاره استرالیایی زنده بماند.

اخطار کرد و سپس با وقاحت از چین بیرون ایستاد تا آجینکیا راهانه را اذیت کند. بازیکن CSK نیز سعی کرد به استامپ ضربه بزند، او نیز مانند Moeen شکست خورد، با این حال، وارنر به اندازه کافی سریع بود تا به داخل چین وارد شود. این سرگرمی به همین جا ختم نشد زیرا وارنر دوباره از چین خارج شد و این بار برای اذیت کردن Jadeja، که تهدید کرد توپ را روی کنده ها خواهد انداخت.

پست های جدید  لیگ برتر هند ، KKR و RR: آندره راسل پس از ضربه محکم و ناگهانی در پیروزی مقابل سلطنتی راجستان خوشحال شد

این زمانی است که وارنر مانند جادو جشن شمشیر مانند را برگزار کرد. باتر استرالیایی آنقدر خوب اجرا کرد که جادجا نیز تحت تأثیر قرار گرفت و او با لبخند پاسخ داد.

اینجا را تماشا کنید:

دی سی کمپین را با 10 امتیاز به پایان رساند و باید تا یکشنبه صبر کرد تا مشخص شود بسته به نتیجه Sunrisers Hyderabad آخرین یا دوم شد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله