دیوید وارنر در بازگشت به حیدرآباد پای بوونشوار کومار را لمس می کند، ویدئو ویروسی می شود. تماشا کردن

دیوید وارنر در بازگشت به ورزشگاه خانگی تیمی که با آن قهرمان لیگ برتر هند (IPL) شد، حال و هوای مسحور کننده ای داشت. وارنر با دیدن هم تیمی قدیمی خود در سانرایزرز حیدرآباد، بوونشوار کومار، با عجله به سمت پیسر رفت و قبل از اینکه آن دو یکدیگر را در آغوش بگیرند، پاهای او را لمس کرد. ایشانت شارما، آهنگساز دهلی کپیتالز نیز در این ویدئو دیده شد و با دیدن این اقدام وارنر نتوانست خنده خود را کنترل کند. ویدئوی این حادثه توسط IPL در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و دل بسیاری از طرفداران را به دست آورده است.

وارنر ندید که دوران حضورش در Sunrisers با نتیجه مثبت پایان یابد، اما او برخی از بهترین سال های خود را در IPL با این فرنچایز سپری کرد. معروف است، در فصل 2016، استرالیایی ها تیم را تا پایان قهرمانی رهبری کردند و در فینال رویال چلنجرز بنگلور را شکست دادند.

قابل درک است که وارنر از بازگشت به حیدرآباد خوشحال بود، اما این بار به عنوان کاپیتان تیم حریف.

پس از بازی، وارنر اعتراف کرد که دوست دارد در استادیوم بین المللی راجیو گاندی در حیدرآباد باشد. او پس از بازی گفت: “اینجا را دوست دارم، جمعیت شگفت انگیزی است، آنها همیشه به اینجا می آیند و حمایت می کنند. با تشکر از همه حمایت ها. بازی برای ما چالش هایی ایجاد می کند، برای ما، کسب دو امتیاز عالی است.” برنده شدن بر SRH

کریکت باز استرالیایی از نحوه عملکرد بولرهایش در حالی که در مجموع 144 ران دفاع می کرد، به وجد آمد.

“موکش تحت فشار شگفت انگیز بود. آفرین به او و دو اسپینر، آنها سنگ ما بودند. این دو بازیکن باتجربه هستند، آنها هرگز شما را ناامید نمی کنند. از روز اول، او (ایشانت) مدام به من می گفت. متأسفانه او چند بازی قبل مریض بود اما به او افتخار می کنم.

“برای به دست آوردن یک فرصت و بازی کردن در جلو مانند او، این استثنایی است. ما در پایان 0 (برد) از 5 (بازی) در مورد آن صحبت کردیم، که تیم ها قبلاً از آنجا پیروز شده اند. امیدوارم که بتوانیم آن را به 3 نفر تبدیل کنیم. ما بازی های پشت سر هم مقابل سان رایزرز داریم، بنابراین باید دوباره شروع کنیم.» او پس از بازی گفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله