دیوید مویس، مدیر تیم اعتراف کرد که دکلن رایس می تواند وستهم را ترک کند

دکلان رایس در بازی برای وستهام یونایتد© AFP

دیوید مویس می گوید شانس زیادی وجود دارد که دکلن رایس مورد تقاضا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی وستهام را ترک کند و اذعان دارد که باشگاه در حال انجام برنامه های احتمالی است. آرسنال، چلسی و منچستریونایتد همگی علاقه مند به جذب هافبک انگلیسی هستند که ارزشی در حدود 100 میلیون پوند (125 میلیون دلار) دارد. مویس، سرمربی وستهام روز جمعه گفت: صادقانه امیدواریم که او بماند. ما دوست داریم که او بازیکن وستهام شود اما می دانیم که ممکن است در پایان فصل اینطور نباشد.

“بنابراین این یکی از سناریوهای مربوط به برنامه ریزی است. برنامه هایی وجود دارد که در دسامبر در اینجا داریم، اما ما همچنین کاملاً آگاه هستیم که احتمال زیادی وجود دارد که او را نداشته باشیم.”

در حالی که وضعیت وستهام در لیگ برتر همچنان نامشخص است، مویس نتوانست برنامه‌های خود را برای فصل آینده تنظیم کند، اگرچه برد هفته گذشته برابر منچستریونایتد همه آنها را به جز امنیت رها کرد.

اسکاتلندی اضافه کرد: “برنامه ریزی روی کار گذاشته شده است.” همیشه این بوده که مطمئن شوید یک باشگاه لیگ برتری هستید.

“بسیاری از آن‌ها فقط زمانی شروع می‌شوند که بفهمیم جایگاه خود را در لیگ برتر حفظ کرده‌ایم. ما بازیکنان زیادی را تماشا می‌کنیم، بازی‌های زیادی را دنبال می‌کنیم، اما حقیقت این است که تمرکز روی ماندن در لیگ برتر بوده است.”

وستهام که هفت امتیاز بالاتر از منطقه سقوط قرار دارد، روز یکشنبه پس از پیروزی 2-1 مقابل آلکمار در بازی اول نیمه نهایی لیگ اروپا، به مصاف برنتفورد می رود.

پست های جدید  چلسی مشکل دار مائوریسیو پوچتینو را به عنوان سرمربی جدید استخدام کرد

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله